„Alpine“ susitarė su „Red Bull“ dėl P. Gasly?

„Alpine“ susitarė su „Red Bull“ dėl P. Gasly?
logo Rugsėjo 02 d. 10:27, Pirelli

Įvairūs šaltiniai skelbia, kad „Alpine“ komandai pavyko susitarti su „Red Bull“, kad pastaroji nutrauktų sutartį su Pierre‘u Gasly.

Dar praėjusią savaitę pasirodė pranešimai, kad minėtoji „Alpine“ ekipa nori kitais metais savo gretose matyti P. Gasly. Prancūzas komandoje pakeistų Fernando Alonso, kuris pereis į „Aston Martin“.

Kalbama, kad „Alpine“ sutiko sumokėti tam tikrą sumą pinigų „Red Bull“, kad pastaroji nutrauktų su sportininku dar metus turėjusią galioti sutartį.

Tai iš esmės patvirtina, kad „Alpine“ neplanuoja pasirašyti sutarties su Oscaru Piastri ir kad bet koks F-1 sutarčių pripažinimo tarybos (CRB) sprendimas turės tik finansinę reikšmę. CRB dar turi nuspręsti, ar „Alpine“, ar „McLaren“ turi galiojančią sutartį su O. Piastri kitiems metams.

Jei CRB priims sprendimą „McLaren“ naudai, tokiu atveju O. Piastri bus patvirtintas, kaip komandos pilotas kitų metų sezonui. Tačiau jei sprendimas bus „Alpine“ naudai, „McLaren“ turės susitarti dėl kompensacijos, kad galėtų pasirašyti sutartį su 2021 m. F-2 čempionu.

Bet kokiu atveju manoma, kad O. Piastri atstovaus „McLaren“, o „Alpine“ ekipoje liks laisva vieta, kurią reikės užpildyti.

„Šiuo metu kitiems metams esu sudaręs sutartį su „AlphaTauri“ komanda“, - sakė P. Gasly, paklaustas apie savo ateitį.

„Visi žino apie mano sutarties situaciją. Kol kas niekas nepasikeitė.“

Praėjusią savaitę pasirodė vaizdo įrašas, kuriame P. Gasly kalbasi su Charlesu Leclercu ir George'u Russellu ir kuriame prancūzas užsimena, kad „derina paskutines sutarties detales“.

Tai sukėlė nemažai spekuliacijų, tačiau ketvirtadienį P. Gasly iš to pasijuokė sakydamas, kad tai nesusiję su F-1 ir pridūrė, kad G. Russellas kalbėjo apie „santuoką ar vestuves“.

Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2022 sezono taškai: 23
Komanda: AlphaTauri Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas