Ant „Ferrari“ bolidų nebus „Mission Winnow“ logotipų

Ant „Ferrari“ bolidų nebus „Mission Winnow“ logotipų
logo 2021 Birželio 18 d. 13:19, Pirelli

Europietiškuose etapuose pradedant Prancūzijos GP lenktynėmis ant „Ferrari“ automobilių nebus „Mission Winnow“ logotipų, nors ankstesnėse šių metų lenktynėse jie užėmė gana nemažą dalį – didelis užrašas būdavo ant galinio raudonųjų mašinų sparno.

Penktadienį tabako kompanijos „Philip Morris International“ (PMI) kompanijos viceprezidentas Riccardo Parino padarė štai tokį pareiškimą: „Mission Winnow“ logotipų „Formulės-1“ lenktynėse, kurios vyks Europos Sąjungos teritorijoje, ant mūsų „Ferrari“ mašinų nebus pradedant nuo Prancūzijos etapo.

„Mission Winnow“ gerbia visus įstatymus ir taisykles ir nuolat stengiasi vesti dialogą be kokios nors ideologijos, kurdama tvirtus ryšius, paremtus bendromis vertybėmis.

Mes suprantame, kad mūsų industrijos atžvilgiu vyrauja nepasitikėjimas ir perdėtas skepticizmas. Tačiau mūsų nuostata yra ne tame, kad būtų pradėta polemika dėl šio logotipo, o greičiau pakeisti diskusijos toną pasauliniu lygiu ir palaikyti inovacines idėjas, kurios vestų prie pozityvių permainų“.

Globali „Ferrari“ ir „Philip Morris“, kuri yra stambiausias italų ekipos „Formulėje-1“ rėmėjas, iniciatyva gimė 2018 m. pabaigoje.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 120
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794