Antrąjį „Ferrari“ vairuos G. Fisichella (papildyta) (107)

Antrąjį „Ferrari“ vairuos G. Fisichella (papildyta)
logo 2009 Rugsėjo 03 d. 16:58, Force India
Nuo Italijos GP etapo antrąjį „Ferrari“ bolidą vairuos Giancarlo Fisichella. Tai šiandien patvirtino ligšiolinė italo komanda „Force India“.
„Pole“ poziciją kvalifikacijoje ir antrąją vietą lenktynėse praėjusį savaitgalį vykusiame Belgijos GP iškovojęs lenktynininkas raudonajame bolide pakeis tautietį Luca Badoerą, iki šiol pavadavusį susižeidusį Felipę Massą.
Po traumų sveikstantis 2008 m. „Formulės-1“ vicečempionas į sportą tikriausiai sugrįš tik kitais metais, todėl G. Fisichella „Ferrari“ gretose greičiausiai lenktyniaus iki pačios sezono pabaigos, penkeriose likusiose lenktynėse. Kitais metais italas greičiausiai bus atsarginis ekipos pilotas ir pagrindinis bandytojas.
Nors gandai apie galimą G. Fisichellos perėjimą į „Ferrari“ ėmė sklisti jau praėjusios savaitės pabaigoje, į „Force India“ komandą, tvirtinama, dėl to buvo kreiptasi tik vakar. Ekipos savininkas Vijay Mallya pareiškė išleidęs italą nenorėdamas trukdyti jam įgyvendinti savo svajonę.
„Giancarlo ir jo vadybininkų komanda kreipėsi į mane vakar su pasiūlymu iš „Ferrari“, - pareiškė indų milijonierius.
„Bet kuriam italų pilotui „Ferrari“ lenktynininko vieta yra didelė svajonė, ne išimtis ir Giancarlo. Niekas neturėtų tam trukdyti. Be to, šis susitarimas užtikrins ilgalaikę Giancarlo ateitį „Ferrari“, todėl būtų nekorektiška tai sužlugdyti, ypač atsižvelgiant į gyvybiškai svarbų Giancarlo indėlį „Force India“, - kalbėjo jis.
Jau kuris laikas sklido kalbos, kad „Force India“ gali būti priversta atsisveikinti su G. Fisichella dėl senų skolų „Ferrari“ už variklių tiekimą, tačiau V. Mallya atmetė tokią lenktynininko perėjimo priežastį.
„Norėtume pabrėžti, kad su „Ferrari“ nepasiekėme jokio finansinio susitarimo. Šis susitarimas buvo pasiektas iš geros valios ir siekiant gero Giancarlo bei sportui apskritai. Pajėgus italų lenktynininkas „Ferrari“ bolide Monzoje yra teigiama istorija „Formulei-1“, kuri šiais sunkiais laikais gali tik pagerinti sporto įvaizdį“, - tvirtino komandos savininkas.
„Norėtume padėkoti Giancarlo už visą jo pagalbą per pastaruosius pusantro sezono ir už praėjusį savaitgalį pelnytus pirmuosius mūsų taškus pasaulio čempionate. Jis buvo neatskiriama komandos dalimi ir mes liekame jam daug skolingi už jo indėlį užkulisiuose bei pasirodymus trasoje. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės ateityje“, - sakė verslininkas.
Tuo tarpu „Ferrari“ ekipa mano, kad G. Fisichella puikiai pasirodys pilotuojant raudonąjį bolidą.
„Pasirinkome Fisichellą, mat tikimės svaraus jo indelio šios, galutinės, sezono dalies metu“, - pareiškė ekipos vadovas Stefano Domenicali.
„Ilgos savo karjeros metu Giancarlo įrodė esąs greitas ir pajėgus, tad mums garbė turėti italą lenktynininką savo namų etape.“
„Norime padėkoti Lucai Badoerui už jo komandinį darbą tokiose aplinkybėse – apmaudu, kad jis negalėjo parodyti tikro savo pajėgumo šiose dvejose lenktynėse, sąlygose, kuriuose bet kam būtų labai sunku.“
Pats Giancarlo padėkojo savo ekipai „Force India“ už leidimą pabaigti šį sezoną „Ferrari“ ekipoje ir labai džiaugėsi šia proga.
„Esu labai dėkingas Vijay Mallyai už jo leidimą atstovauti „Scuderia Ferrari Marlboro“ ekipai“, - džiaugėsi italas.
„Tiesa, jog tai visuomet buvo mano svajonė, o Vijay dosnumo dėka tai tapo realybe. Tikiuosi, kad padėjau „Force India“ komandai augti ir siekti tikslų. Dabar jie yra labai pajėgi ekipa ir linkiu jiems geriausios kloties.“
Kol kas neaišku, kas toliau vairuos antrąjį „Force India“ bolidą, tačiau realiausiu kandidatu atsisėsti į šią vietą yra laikomas ekipos atsarginis pilotas italas Vitantonio Liuzzi.

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (107)
L'user
| 09/05 17:58 Atsakyti
Nesamone buti testeriu, jis juk per geras tokioms pareigoms.
a9
| 09/05 04:38 Atsakyti
Tai ką, Fisichella traukiasi į pensiją? Visi komentuoja apie jo lenktyniavimą Ferrariuose, bet nepastebi žinios, kad kitais metais jis greičausiai nebelenktyniaus. Būtų keistas sprendimas dėl 5 lenktynių Ferrariuose atsisakyti likusios karjeros, ypač po puikaus pasirodymo Belgijos GP. Arba straipsnyje tik gandai, o jis liks Force India.
MANOR
| 09/04 19:34 Atsakyti
Nu bet maseraciui niekas neprilygsta! Juokingiausia, kai toks tipas pradeda svaiciot apie savigarba :D
1_Protingas
| 09/04 18:09 Atsakyti
f1bmw > ypač Brazilijoje matėsi kai greitesnis Renukas dėjo ferarį :)
*fisco*
| 09/04 18:08 Atsakyti
1_P, Fisio NIEKADA negailejo Ferrari fanai! Po paskutiniu MS lenktyniu jis buwo nekenciamiausias pilotas pasaulyje ir visi jy maise su zeme.
malcov
| 09/04 18:07 Atsakyti
F-27> praleidinėjant Raikį ratu nebent.
Kimi Raikkonen 1
| 09/04 17:46 Atsakyti
Tikrai bus geriau už Badeorą. Tikėkimės rinks taškus Ferrari. Ir džiugu, kad išsipildė jo svajonė. Artėja dar vienos įdomios lenktynės, nes Ferrari žada Italijoj būti su naujais patobulinimais.
f1bmw
| 09/04 16:52 Atsakyti
1_P >> hehe vistik esi pagydomas :D jau supratai kad alonzas greitesniu renuku lenke letesni ferrari :D matai kad talentas ne tik gretai vaziuoti bet ir tikslei mehanikam nupasakoti kokio bolido tau reikia ir t.t
PR
| 09/04 16:17 Atsakyti
1_P > Badoeris iš tikrųjų yra labai lėtas ir tam pamatyti užteko vieno etapo. Jokios klaidos, gedimai ar sėkmė čia niekuo dėti. Tiesiog Badoeris nesugeba greitai įveikti posūkių ir nuvažiuoti bent vieną padorų ratą. Tai puikus įrodymas, kad vien geros technikos neužtenka ir beždžionė su greičiausiu bolidu nieko nepasiektų, kaip kažkas kažkada bandė tvirtinti.
Kornelija Aleksa
| 09/04 16:09 Atsakyti
SEKMES JAM :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas