Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lauris
IP: 1b474d3 | 06/28 23:31 Atsakyti
Apkaba
06/28 22:08

Prisimenu būdavo tų apgailėtinų komandų tiek Minardi 2005 ypač, ... skaityti daugiau

Visų laikų blogiausios tikrai nepermuša. Bet šiaip palyginimui Williams 2019 (lyg ir) irgi buvo baisiai blogi metai
Apkaba
IP: 62662dd | 06/28 22:08 Atsakyti
Prisimenu būdavo tų apgailėtinų komandų tiek Minardi 2005 ypač, HRT, Manor, Super Aguri 06 pirmi metai, kur visai dugnas ten jose atrodė buvo, aš nekalbu apie tas kur lėčiausios bet normaliai dar vaziuodavo, bet Astonai permuša šiemet turbūt visų laikų blogiausią komandą.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas