Prisimenu būdavo tų apgailėtinų komandų tiek Minardi 2005 ypač, ...skaityti daugiauPrisimenu būdavo tų apgailėtinų komandų tiek Minardi 2005 ypač, HRT, Manor, Super Aguri 06 pirmi metai, kur visai dugnas ten jose atrodė buvo, aš nekalbu apie tas kur lėčiausios bet normaliai dar vaziuodavo, bet Astonai permuša šiemet turbūt visų laikų blogiausią komandą.
Visų laikų blogiausios tikrai nepermuša. Bet šiaip palyginimui Williams 2019 (lyg ir) irgi buvo baisiai blogi metai
Prisimenu būdavo tų apgailėtinų komandų tiek Minardi 2005 ypač, HRT, Manor, Super Aguri 06 pirmi metai, kur visai dugnas ten jose atrodė buvo, aš nekalbu apie tas kur lėčiausios bet normaliai dar vaziuodavo, bet Astonai permuša šiemet turbūt visų laikų blogiausią komandą.
F. Alonso pakomentavo savo gautą baudą (2)
Prisimenu būdavo tų apgailėtinų komandų tiek Minardi 2005 ypač, ... skaityti daugiau