Antroje Las Vegaso treniruotėje dominavo „Ferrari“ pilotai

Antroje Las Vegaso treniruotėje dominavo „Ferrari“ pilotai
logo 2023 Lapkričio 17 d. 13:57, Instagram

Dėl techninių kliūčių pustrečios valandos vėliau, nei buvo planuota, startavusioje antrojoje laisvojoje treniruotėje Las Vegase geriausiai pasirodė „Ferrari“ pilotai.

Greičiausią rato įveikimo laiką užfiksavo Charlesas Leclercas (1 min. 35,265 sek.), o antroje vietoje liko Carlosas Sainzas, kurio dalyvavimas antrojoje treniruotėje apskritai buvo pakibęs ant plauko. Jis nuo lyderio atsiliko 0,517 sek.

Trečią laiką pademonstravo labai ne daug nuo C. Sainzo atsilikęs Fernando Alonso iš „Aston Martin“. Ketvirtas šioje treniruotėje liko Sergio Perezas („Red Bull“), tuo tarpu penktą vietą kiek netikėtai užėmė Valtteri Bottas („Alfa Romeo“).

Tik šeštą vietą užėmė čempionas Maxas Verstappenas („Red Bull“), o į geriausiųjų dešimtuką taip pat pateko Nico Hulkenbergas („Haas“), Lance‘as Strollas („Aston Martin“), Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) ir Alexas Albonas („Williams“).

Antroji treniruotė vyko 90 min., kadangi taip lenktynininkams buvo kompensuojamas laikas, kurį jie prarado per pirmąją treniruotę. Antroji treniruotė, organizatorių sprendimu, vyko be žiūrovų. 

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821