Antrosios „Aston Martin“ lenktynės paeiliui be taškų (7)

Antrosios „Aston Martin“ lenktynės paeiliui be taškų
logo Gegužės 09 d. 21:05, Aston Martin F1

Antrasis etapas paeiliui „Aston Martin“ komandai neatnešė nė vieno taško. Abu lenktynininkai Ispanijoje finišavo tose pačiose pozicijose, iš kurių jie startavo.

Komandos vadovas Otmaras Szafnaueris: „Po 66 ratų įtemptos kovos abu mūsų sportininkai užbaigė Ispanijos GP tose pačiose pozicijose, kuriose jie startavo, bet lenktynės buvo gausios įvykių.

Sebastianas atkovojo vieną vietą starte, iki saugos automobilio fazės abu mūsų pilotai važiavo šalia. Netrukus Lance‘as atliko puikų lenkimą, įveikdamas Fernando Alonso ir pakilo į 10 vietą. Lenktynių pabaigoje abu mūsų pilotus aplenkė Pierre‘as Gasly, todėl taškų uždirbti nepavyko.

Lance‘as Strollas (11 vieta): „Gaila buvo prarasti vieną tašką pačioje varžybų pabaigoje. Mes įtemptai kovojome su „AlphaTauri“, man pritrūko labai mažai, kad galėčiau finišuoti dešimtas.

Lenktynėse aršiai kovojau su F. Alonso, o momentas pirmajame posūkyje buvo grynai lenktyninis – aš vėlai stabdžiau, o jis pavėlavo su stabdymu – mašinos švelniai susilietė, todėl man teko nuvažiuoti tiesiai.

Šį savaitgalį mes daug ką naujo sužinojome apie savo mašinas. Darbas tęsiasi, mes pasistengsime pasiekti kur kas daugiau per Monako GP etapą“.

Sebastianas Vettelis (13 vieta): „Sudėtinga diena. Arčiau finišo padangos visiškai prarado efektyvumą, nors mes pasirinkome dviejų sustojimų strategiją. Aš anksti pasikeičiau padangas ir sugrįžau į trasą paskui Kimį Raikkoneną, o tai ir buvo priežastimi, kodėl taip greitai dėvėjosi padangos.

Žvelgiant atgal, lengva pasakyti, ką reikėjo padaryti kitaip, bet paskutiniuose ratuose buvo sunku kovoti su varžovais, kurių padangos buvo daug naujesnės.

Mes tęsime darbą ir žinome, kad priekyje dar laukia ilgas sezonas. Šiam etapui paruoštos naujienos leido padidinti greitį, svarbu tokius žingsnius žengti ir ateinančiuose etapuose“.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 37
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2021 sezono taškai: 28
Komanda: Aston Martin Amžius: 33 m.
Plačiau
Lance‘as Strollas
Pilotas: Lance‘as Strollas 2021 sezono taškai: 9
Komanda: Aston Martin Amžius: 22 m.
Plačiau
„Catalunya Montmello", Barselona
Trasa: „Catalunya Montmello", Barselona (Ispanijos GP)
Ilgis: 4,655 km Ratų skaičius: 66
Plačiau

Komentarai (7)
maxpower
IP: 7a98b16 | 05/10 09:06 Atsakyti
A85 logo rėmėjas
05/10 09:00

Tai Stroll galės palubėj jį pasikabint, nes iš šių metų bolidų kitas metais naudos apvalus nulis.

Ai tiksliai vėl keičiasi reglamentas:)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 05/10 09:00 Atsakyti
maxpower
05/10 07:59

Na gal kitais metais Mersai duos šių metų bolida. Šiemet nebuvo nuo ko kopijuoti:)

Tai Stroll galės palubėj jį pasikabint, nes iš šių metų bolidų kitas metais naudos apvalus nulis.
maxpower
IP: 7a98b16 | 05/10 07:59 Atsakyti
Na gal kitais metais Mersai duos šių metų bolida. Šiemet nebuvo nuo ko kopijuoti:)
>
IP: 66babe3 | 05/10 00:48 Atsakyti
Ziurinti i Veteli kaip 2 ojo,"vieta", "keistoje ... komandoje?",ir gaila, ir pikta .... Manau,"hibridai", nuzude F1 ...
verkianti_mergiote
IP: 3c8ab3f | 05/09 23:04 Atsakyti
Varyk mergioteee
Kaip.ir sakiau pries sezona Veteleija.nutemps.i neregeta dugna.sita komanda
RBR
IP: 607d8ed | 05/09 22:46 Atsakyti
Vetelis per daug optimistas jeigu tikisi, kad AM dar tobulins bolida. Greiciausia cia buvo paskutiniai atnaujinimai, nes daugiau nera prasmes i siu metu bolida investuoti siai komandai. Jie del nieko nekovoja pagal turima pajeguma, todel verta visus resursus skirti 2022.
misiulise
IP: 574b36e | 05/09 21:47 Atsakyti
Sunkus sezonas nusimato kai kurioms ekipoms. Pernai buvo viskas kitaip, buvo pirmos dvi komandos lyderės, o daugiau visi kapojosi dėl likusių pozicijų, buvo įdomu. Šiemet RedBull ir Mersai savo grupėj, tada Ferrariai su McLaren savo grupėj ir tada jau lieka tik dvi vietos taškuose Alpine'ams, Aston Martin'ams, Alpha Tauri. Tai šios trys komandos įprastose varžybose kovos dėl paskutinių dviejų vietų taškuose. Tai dėl to bus toks nuobodesnis sezonas, palyginus su pernai, kai pernai dėl 4-5 tos vietos trasoj kovojo McLaren, Ferrari, Renault, Gasly, Albonas su RedBulliu ir žinoma pink Mersai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas