Apsistumdymas boksuose (16)

logo 2002 Kovo 16 d. 19:36
Vakar Sepango trasos techninio aptarnavimo zonoje vos nesusimušė „Ferrari“ ir „McLaren“ komandų atstovai. Pastarosios komandos narys užsipuolė pernelyg įdėmiai į „MP4/17“ bolidą užsižiūrėjusį italų ekipos narį.
Neramumai kilo po to, kai „Ferrari“ komandos narys, manoma, aerodinamikos specialistas, atsistojo prieš gretimame garaže stovintį „McLaren“ bolidą ir žiūrėjo tiesiai į jį. „McLaren“ komandos mechanikas, prišokęs prie konkurentų ekipos atstovo, pareikalavo pasišalinti. Dvikova pasibaigė apsikeitimu keletu riebių keiksmažodžių.
„Aš to nemačiau, bet žinau asmenį iš „Ferrari“ ekipos, dalyvavusį incidente. Jo kūno kalba yra visada siutinanti. Tačiau tai yra techninio aptarnavimo zona. Jis nėra tradicinis padangų šnipas, su kuriais mes dar gana draugiškai susigyvename. Jis yra aerodinamikos specialistas ir priėjęs stebėjo, ką mes darome ir kišo savo nosį ten, kur jam to daryti nederėjo. Taisyklėse nėra nieko, kas sutrukdytų tokiems nutikimams, tačiau kai taip atsitinka, nenuostabu, kad komandų atstovai išsiaiškina tarpusavyje“, – teigė Ronas Dennisas, „McLaren“ ekipos vadovas.
„Jei norėtume ką nors šnipinėti, paprasčiausiai užsisakytume keletą aukštos kokybės nuotraukų“, – nepraleido progos pasišaipyti iš konkurentų senasis „lapinas“.

Komentarai (16)
professor
| 03/22 11:41 Atsakyti
ar tai tikrai nerodo kad F2002 bolide kažkur yra triūba
nToshka
| 03/17 22:05 Atsakyti
bet ash tai stebiuosi kaip zhmones shitiek nusishneketi ne i tema - visa diskusija apie adresus arba keliu maniaku kliedesiai. geriau kur kitur susestumet papeizeti. (eilini karta primygtinai rekomenduoju atidzhiai pasiskaityti zhinutes priesh jas komentuojant!!!!!!!!!!!!!!!)
Astulka
| 03/17 14:44 Atsakyti
dar nelaidok McLaren. sezonas dar tik prasidejo.jie dar parodys, ka gali. ferrari juk su senu bolidu lenktyniauja. matyt naujas niekam tikes.:))))))
ricardasv
| 03/17 12:15 Atsakyti
Ot py***** tie Mclarenai. O kas pernai Ferrari priekinį sparną nukopijavo? Schumio chebra tada irgi galėjo pulti muštis. Nors manau, kad Ferraristai būtų sumušę tuos lauserius Mclareninkus. Tiesa, suprantu, kad McLaren nervinasi, nes ši ekipa jau palaidota. Tai liudija ir Malaizijos GP rezultatai.
MP4/17
| 03/17 00:04 Atsakyti
mafaz
| 03/16 23:02 Atsakyti
o tau nedasunta kad reik prie www darasyt?
MP4/17
| 03/16 22:34 Atsakyti
Galit normaliai site`o pavadinima parashyti, pas mane tokio site`o kaip f1onboard.com neranda.!!!!!!!!
mafaz
| 03/16 22:19 Atsakyti
akej akej ramei:)
ramaz
| 03/16 21:29 Atsakyti
:-))))OOo geras!!!
moderator jaudrius
| 03/16 21:20 Atsakyti
mafaz: tu gal nesveikas? matai cia kur nors propoganda? ar kurs nors parasyta mustynes? kai Daimyo skaite seniai istaisyta buvo. jei skaityti nemoka, ne mano problemos. o mechanikas tai kaip reikalas apsikiaulavojo :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas