Ar avarija Monake turėjo įtakos M. Verstappeno veiksmams Brazilijoje? (37)

Ar avarija Monake turėjo įtakos M. Verstappeno veiksmams Brazilijoje?
logo Lapkričio 14 d. 12:22, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po nemaloniai susiklosčiusios situacijos San Paulo GP lenktynių pabaigoje diskutuojama, ar šiemet Monake surengtoje kvalifikacijoje įvykusi avarija galėjo turėti įtakos Maxo Verstappeno sprendimui į priekį nepraleisti komandos draugo Sergio Perezo.

Po varžybų Brazilijoje M. Verstappenas teigė, kad turėjo savų priežasčių į priekį nepraleisti komandos draugo. Tačiau nepatvirtino, jog taip pasielgė dėl to, kas šiemet įvyko Monake.

Būtent Monakas buvo prisimintas pasibaigus F-1 lenktynėms Interlagos trasoje. Ir tas kalbas pakurstė olandų žiniasklaida.

Šiemet Monake vykusioje kvalifikacijoje, išvažiuodamas iš „Portier“ posūkio S. Perezas trenkėsi į apsauginę sieną. Po akimirkos į jo automobilį dar atsitrenkė „Ferrari“ atstovas Carlosas Sainzas. Važiavimai buvo sustabdyti, tad M. Verstappenas negalėjo užbaigti savo greitojo rato ir galbūt iškovoti aukštesnės pozicijos.

Po lenktynių Brazilijoje žurnalistai klausė M. Verstappeno, ar jis nepraleido komandos draugo dėl to, kas įvyko Monake. Olandas to nei patvirtino, nei paneigė, tik nusišypsojo, bet kalbėti apie tai, kas šiemet įvyko Monake, atsisakė.

Olandų žiniasklaida paskelbė, kad S. Perezas Monake tyčia sukėlė avariją ir apie tai prisipažino „Red Bull“ komandos vadovams. Įrodyti, kad meksikietis tyčia sukėlė avariją yra beveik neįmanoma, nebent tai patvirtintų „Red Bull“ atstovai.

Po Monake įvykusios avarijos, S. Perezas iškovojo trečią startinę poziciją, o M. Verstappenas liko ketvirtas. Kitą dieną įvykusiose lenktynėse meksikietis nugalėjo, o olandas turėjo pasitenkinti trečia vieta.

Po sėkmingo pasirodymo Monake, S. Perezas atsilikimą nuo M. Verstappeno lenktynininkų įskaitoje sumažino iki 15 taškų, o „Red Bull“ sportininkui pasiūlė naują sutartį.

Tuomet M. Verstappenas olandų žiniasklaidai išreiškė nepasitenkinimą sportininkais, kurie sukelia avarijas Monake ir taip įgyja tam tikrą pranašumą.

Praėjus kelioms dienoms po Monako GP, M. Verstappeno tėvas Josas išreiškė nepasitenkinimą dėl „Red Bull“ komandos, kuri, anot jo, nesiėmė visų reikiamų veiksmų, kad padėtų savo lyderiui iškovoti daugiau taškų.

J. Verstappenas kalbėjo ne tik apie „Red Bull“ priimtus taktinius sprendimus lenktynių metu, bet ir užsiminė apie avariją kvalifikacijoje.

„Maxui taip pat nepasisekė kvalifikacijoje. Įveikdamas savo paskutinį ratą jis buvo daug greitesnis ir galėjo iškovoti antrą startinę poziciją. Bet tada avariją patyrė Sergio. Jei ne ji, viskas galėjo baigtis kitaip“, - tuomet rašė J. Verstappenas.

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2022 sezono taškai: 305
Komanda: Red Bull Amžius: 32 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (37)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ziurejau
IP: f9c99da | 11/15 19:05 Atsakyti
dar karta ziurek
11/15 17:50

Pries Monaco GP, Leclercas cempionate turejo -6 taskus nuo Maxo ir buv... skaityti daugiau

Tai nori pasakyti, kad pries Monaco GP Perezas atsilikdamas nuo Maxo 25 ir Charlio 19, sugalvojo, kad siekiamybe po Monaco buti atsilikus 29 nuo Charlio ir 22 nuo Maxo ir tai kazkokiu budu pagerina jo sansus cempionate? ***?
dar karta ziurek
IP: 13165e5 | 11/15 17:50 Atsakyti
Ziurejau
11/14 20:37

Ar galetum sugalvoti motyva tokiu veiksmu? Bent minimaliai apciuopiama... skaityti daugiau

Pries Monaco GP, Leclercas cempionate turejo -6 taskus nuo Maxo ir buvo galima tiketis, kad abu jie kovos atkakliai iki sezono pabaigos. Del to tycinis crashas kvaloje ir nepatiko Maxui. Kokia prasme Perezui ta daryti ? Prasme ta, kad jis tikejo, kad gali kovoti del titulo, panasiai, kaip bottas svaigdavo kiekvienais metais nuo 2017

Pries lenktynes Monake Perezas apie tai svaigo:
https://www.gpblog.com/en/news/111533/perez-wants-to-win-the-world-title-himself-that-s-important-to-me.html

Po lenktyniu Horneris:
https://www.planetf1.com/news/christian-horner-sergio-perez-title/
Realybė
IP: ab3cd58 | 11/15 17:31 Atsakyti
Aš manau kad realybėje praeitą vasarą Maxas komandai pasakė, kad niekada nepraleidines kito piloto į priekį paprašius komandoje nes jis yra matcho. O tie monakai yra lempa iš olandų žurnalistų, dabar net lenda, kad ale maxo mama sako, kad neistikimas žmonai buvo tą savaitgalį Perezas :)) kazkokios pievos, maxo fanai kabinas siaudo, nors realiai jis tiesiog yra nesubrendęs aikštingas vaikas staigiai gavęs šlovės, kaip mcculkinas iš vienas namuose...
[GM]-Car
IP: 5ef71ba | 11/15 11:53 Atsakyti
F-fanas-1
11/14 13:19

Man tai keista kaip visi "kiša" tas tyčines avarijas. Juk čia ne ko... skaityti daugiau

juk ten lėtoji sekcija, ir intencijos nežinom juk užmesti gala galima nebūtinai sieti viską su avarija, o kad akseleratoriaus ir stabdžių darbas tą ratą buvo netipinis gali rasti intike.
[GM]-Car
IP: 5ef71ba | 11/15 11:52 Atsakyti
Youtube yra onbordas su grfikine telemetrija galit pasižiūrėti kaip bičas "nekaltai stabdžius nuspaudęs ir full throttle".
F-fanas-1
IP: 62ea8b2 | 11/15 10:32 Atsakyti
Dabar F1 turės ką rašyti visus metus....
Masterpiece
IP: e49a124 | 11/14 23:15 Atsakyti
Klepsidra
11/14 22:20

istrauk ka nors is zemesniu klasiu dar - bus dar labiau aktualu. Perez... skaityti daugiau

Nelabai suprantu, ko cia ardaisi? As tau sakau, kad taip buvo? As sakau, kad nenustebciau. Bet tu tai tikrai zinai, kaip ir visais kitais klausimais, lol. visi tavo argumentai baigiasi pagal tai, ka tu palaikai :)
mariusis
IP: 7175877 | 11/14 23:12 Atsakyti
GU38
11/14 21:11

Kažkuri avarija (Maxo) tikrai turėjo įtakos - Maxui tikrai su galva... skaityti daugiau

Spėčiau tėvukas bus trikntelėjęs gerai kada. Tas ten juk 24 valandų herojus 😀
Klepsidra
IP: 40c1a21 | 11/14 22:20 Atsakyti
Masterpiece
11/14 21:00

Tik primenu, kad sitas letasis animal ir toki dalyka yra padares - ... skaityti daugiau

istrauk ka nors is zemesniu klasiu dar - bus dar labiau aktualu. Perezas - race winneris - crashino del 3 vietos Monake. logiska. panasia logika, tikriaus, Verstappenas 6 vietos irgi neatidave - jam buvo labai svarbi
GU38
IP: d0b283a | 11/14 21:11 Atsakyti
Kažkuri avarija (Maxo) tikrai turėjo įtakos - Maxui tikrai su galva ne visai gerai :)
×

TOP naujienos