Ar avarija Monake turėjo įtakos M. Verstappeno veiksmams Brazilijoje?

Ar avarija Monake turėjo įtakos M. Verstappeno veiksmams Brazilijoje?
logo 2022 Lapkričio 14 d. 12:22, Ferrari nuotr.

Po nemaloniai susiklosčiusios situacijos San Paulo GP lenktynių pabaigoje diskutuojama, ar šiemet Monake surengtoje kvalifikacijoje įvykusi avarija galėjo turėti įtakos Maxo Verstappeno sprendimui į priekį nepraleisti komandos draugo Sergio Perezo.

Po varžybų Brazilijoje M. Verstappenas teigė, kad turėjo savų priežasčių į priekį nepraleisti komandos draugo. Tačiau nepatvirtino, jog taip pasielgė dėl to, kas šiemet įvyko Monake.

Būtent Monakas buvo prisimintas pasibaigus F-1 lenktynėms Interlagos trasoje. Ir tas kalbas pakurstė olandų žiniasklaida.

Šiemet Monake vykusioje kvalifikacijoje, išvažiuodamas iš „Portier“ posūkio S. Perezas trenkėsi į apsauginę sieną. Po akimirkos į jo automobilį dar atsitrenkė „Ferrari“ atstovas Carlosas Sainzas. Važiavimai buvo sustabdyti, tad M. Verstappenas negalėjo užbaigti savo greitojo rato ir galbūt iškovoti aukštesnės pozicijos.

Po lenktynių Brazilijoje žurnalistai klausė M. Verstappeno, ar jis nepraleido komandos draugo dėl to, kas įvyko Monake. Olandas to nei patvirtino, nei paneigė, tik nusišypsojo, bet kalbėti apie tai, kas šiemet įvyko Monake, atsisakė.

Olandų žiniasklaida paskelbė, kad S. Perezas Monake tyčia sukėlė avariją ir apie tai prisipažino „Red Bull“ komandos vadovams. Įrodyti, kad meksikietis tyčia sukėlė avariją yra beveik neįmanoma, nebent tai patvirtintų „Red Bull“ atstovai.

Po Monake įvykusios avarijos, S. Perezas iškovojo trečią startinę poziciją, o M. Verstappenas liko ketvirtas. Kitą dieną įvykusiose lenktynėse meksikietis nugalėjo, o olandas turėjo pasitenkinti trečia vieta.

Po sėkmingo pasirodymo Monake, S. Perezas atsilikimą nuo M. Verstappeno lenktynininkų įskaitoje sumažino iki 15 taškų, o „Red Bull“ sportininkui pasiūlė naują sutartį.

Tuomet M. Verstappenas olandų žiniasklaidai išreiškė nepasitenkinimą sportininkais, kurie sukelia avarijas Monake ir taip įgyja tam tikrą pranašumą.

Praėjus kelioms dienoms po Monako GP, M. Verstappeno tėvas Josas išreiškė nepasitenkinimą dėl „Red Bull“ komandos, kuri, anot jo, nesiėmė visų reikiamų veiksmų, kad padėtų savo lyderiui iškovoti daugiau taškų.

J. Verstappenas kalbėjo ne tik apie „Red Bull“ priimtus taktinius sprendimus lenktynių metu, bet ir užsiminė apie avariją kvalifikacijoje.

„Maxui taip pat nepasisekė kvalifikacijoje. Įveikdamas savo paskutinį ratą jis buvo daug greitesnis ir galėjo iškovoti antrą startinę poziciją. Bet tada avariją patyrė Sergio. Jei ne ji, viskas galėjo baigtis kitaip“, - tuomet rašė J. Verstappenas.

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 34 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621