Ar galės O. Piastri šiemet dalyvauti treniruotėse „McLaren“ sudėtyje?

Ar galės O. Piastri šiemet dalyvauti treniruotėse „McLaren“ sudėtyje?
logo Rugsėjo 03 d. 19:09, Formula-E

Ar galės O. Piastri šiemet dalyvauti treniruotėse „McLaren“ sudėtyje?McLaren“ komanda yra patenkinta, kad FIA Kontraktų pripažinimo komisija CRB dėl Oscaro Piastri nusprendė jų naudai ir australas kitą sezoną važiuos kartu su Lando Norrisu vienoje komandoje. „McLaren“ vykdomojo direktoriaus Zako Browno žodžiais tariant, „Alpine“ vadovybės vietoje, jis leistų jau šiame sezone Oscarui bendradarbiauti su jo nauja ekipa.

Zakas Brownas: „Mes pasirašėme kontraktą su Oscaru Piastri, todėl, kad jis yra labai greitas lenktynininkas ir pagal savo talento lygį nė kiek nenusileidžia Lando Norrisui. Neabejoju, kad kitais metais mūsų pilotų sudėtis bus labai stipri.
Jei kalbėsime apie galimybę Oscarą išvysti prie mūsų bolido vairo treniruotėse dar šiais metais, tai tai visiškai priklauso nuo Andreaso Seidlo, nes jis planuoja komandos darbą. Bet Piastri turi galiojantį kontraktą su „Alpine“, taigi viskas bus aptarta derybose tarp dviejų komandų vadovybės.

Mes kol kas nesame apsisprendę su mūsų planais likusioms šio sezono lenktynėms, nors mes turime savo bandymų programą, kurioje gali dalyvauti įvairūs sportininkai, bet A. Seidlas priims vienokius ar kitokius sprendimus, kai tam ateis laikas.

Asmeniškai aš manau, kad jauniems lenktynininkams reikia suteikti galimybę vystytis ir pilotuoti „Formulės-1“ automobilius. Taigi, „Alpine“ vietoje aš neprieštaraučiau ir leisčiau Oscarui pabandyti naujoje jo komandoje.

Šios dienos kvalifikacijoje per Olandijos GP „McLaren“ pilotas Lando Norrisas buvo septintas, o Danielis Ricciardo iškrito pirmoje kvalifikacijos sesijoje, užimdamas tik 17 vietą.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 159
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas