Ar „Red Bull“ šis sezonas bus sudėtingesnis nei praėjęs?

Ar „Red Bull“ šis sezonas bus sudėtingesnis nei praėjęs?
logo Pixabay

Praėjusiame sezone F-1 praktiškai nebuvo jokios intrigos. Išties ši komanda laimėjo visus etapus, išskyrus vieną, kai pergalę pavyko nuskinti „Ferrari“ atstovui Carlosui Sainzui. Jau dabar aišku, kad čempionai šio rezultato dar labiau nepagerins – tas pats C. Sainzas jau laimėjo etapą Australijoje, tad visų sezono lenktynių „Red Bull“ nelaimės.

Nepaisant to, favoritai sezono starte atrodė tikrai galingai. Šiame tekste kiek plačiau aptarsime kokios yra jų galimybės surengti dar vieną dominuojantį sezoną, kai laukia išskirtinis tvarkaraštis.

Bolidas atrodo pranašesnis

Žiemą pagrindinės konkurentės „Mercedes“, „McLaren“ ir „Ferrari“ neslėpė vilčių, jog sieks gerokai sumažinti savo atotrūkį nuo „Red Bull“. Minėtos komandos šiek tiek kopijavo čempionų bolido koncepciją, tuo tarpu lyderiai pasuko kiek kitu keliu ir ėmėsi santykinai drastiškų pokyčių.

Jau po pirmųjų bandymų Bahreine pasimatė, kad „Red Bull“ turi ganą aiškų greičio pranašumą. Kitos komandos kalba apie nemenkus patobulinimus sezono metu, tačiau žvelgiant realistiškai – kaži ar „Red Bull“ bus pavejamas dar šiame sezone.

Koją pakišti gali kova dėl valdžios?

Jei „Red Bull“ nepavys varžovai, komanda susinaikins pati? Tokia įdomi teorija po šios žiemos ir sezono pradžios įvykių įgauna vis didesnį pagrindą.

Dar žiemą „Red Bull“ pradėjo vidinį tyrimą prieš savo vadovą Christiną Hornerį, kuris buvo kaltinamas netinkamu elgesiu. Britas buvo pilnai išteisintas ir liko pareigose, tačiau pati situacija ir toliau liko dėmesio centre, o šia tema iki šiol pasisako ne tik kitų komandų atstovai, bet ir kiti „Red Bull“ vadovai. Po visko netrūko kalbų, jog postą galiausiai turės palikti įtakingas „Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko, o pasitraukus jam, išeiti galėtų ir Maxas Verstappenas.

Taigi, nors bolidas važiuoja tikrai greitai, vidinių dramų čia tikrai netrūksta.  

Įtemptas tvarkaraštis pateiks staigmenų?

Šiemet pirmą kartą vyks net dvidešimt keturi GP. Tvarkaraštis yra išties nežmoniškai įtemptas, o apie tai dažnai kalba ir patys sportininkai. Ne kartą per daug įtemptą tvarkaraštį akcentavo ir pastarųjų trijų metų čempionas M. Verstappenas. Jis akcentavo, kad pats tikisi laimėti „tik“ dvylika GP, todėl tvarkaraštis tikrai gali sukliudyti „Red Bull“ pakartoti savo istorinį sezoną.

Šaltinis: 7betPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472