Ar vyks penktadienio bandymai? (38)

Ar vyks penktadienio bandymai?
logo 2002 Gruodžio 06 d. 22:47, .
Manoma, kad naująjaj taisykle - bandyti bolidus ne atskirų sesijų metu, o penktadieniais prieš laisvąsias treniruotes - pasinaudos net šešios „Formulės-1“ komandos!
Po Techninės grupės susitikimo, kuris įvyko trečiadienį, paaiškėjo, kad neribotą laiką savo techniką planuoja bandyti „Ferrari”, „Williams”, „McLaren“ ir „Toyota“ Tuo tarpu „Renault”, „Sauber”, „Jordan”, „Jaguar”, BAR ir „Minardi“ norėtų dalyvauti bandymuose „Grand Prix“ metu t.y. penktadieniais. Taigi net šešios ekipos sutiktų su dešimties dienų privačių bandymų limitu ir tobulintų savo techniką GP trasose.
Nenuostabu, kad sąraše yra „Sauber”, „Jordan“ bei „Minardi”, kadangi šios ekipos jau anksčiau svarstė GP bandymų galimybę, bei „Jaguar“ ir BAR komandos, kurios mažina kaštus, tačiau tikrai stebina „Renault“ pasirinkimas: juk tai komanda su kone didžiausiu biudžetu „Formulėje-1”!
Galbūt „Renault“ strategija - surasti optimaliausius bolido reguliavimo būdus ir surinkti kuo daugiau informacijos apie kiekvieno „Grand Prix“ trasą, o kitais metais didelę dalį ekipos lėšų skirti privatiems bandymams? Ką gi, atsakymą sužinosime tikrai ne greitai, bet tikrai aišku, kad ekipa rimtai ruošiasi sezonui ir labai intensyviai ieško naujo piloto bandytojo.
Komandos turi apsispresti ir informuoti apie savo sprendimą FIA iki gruodžio 15-os dienos. Tuomet bus galutinai aišku, kiek ir kokios ekipos atsisako privačių nelimituojamų bandymų.


Komentarai (38)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
manpe
| 01/03 15:25 Atsakyti
nu Renault pasirinko tikriausiai protingiausia sprendima, juk rimtai konkuruoti su top teams jie gales greiciausiai tik po keleriu metu
Jacques
| 12/09 22:15 Atsakyti
HORN>>> teisingai tu sakai,nereikia lyginti praeitu metu biudzetu su siu metu.
PauliusMS
| 12/09 07:50 Atsakyti
Bus penktadienio bandymai, tai juk patogu komandoms.
HORN
| 12/09 00:49 Atsakyti
Visi shie biudzetai praeitu metu, o kitamet bus tragiskai mazesni pas visas komandas isskyrus Ferrari... :(
Redcar
| 12/08 19:27 Atsakyti
Na, bet 1999 m. tikrai BAR biudzetas buvo tik po Ferrari.
shumaz2003
| 12/08 15:25 Atsakyti
nu tai taip :)
Y
| 12/08 14:53 Atsakyti
nu. bet ne 2
shumaz2003
| 12/08 13:28 Atsakyti
Y>>>>> BAR penkta pagal biudzeta
Y
| 12/08 12:13 Atsakyti
RedCar> pirma tai biudzetas ir yra tai kiek jie ishleis (taip kad Ferrari po 1mln i diena ir ishleidzia vidutrinishkai:) O antra, lol bet tavo pasakymas kad BAR atsilieka tik nuo Ferrari pagal biudzeto dydi skamba gana keistai kai cia pat AF1 virs tavo posto parase jog i top 3 BAR nepatenka :)
shumaz2003
| 12/08 10:59 Atsakyti
arejas>>>>>>>>>>matai kai bandai bolida neribota laika ir kada nori tai manau kad daug daudiau gali sureguliuoti ir siaip atlikti ivairiausioui bandymu o per pnktadienio treniruotes spesi tik max 50 ratu iveikti jei ir tiek kas sugebes apsukt, tai manyciau kad nepalyginamai geriau tiems kas bandys istisus metus ir neribota laika..........

×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas