Assenas pasveikino konkurentus iš Zandvoorto (1)

Assenas pasveikino konkurentus iš Zandvoorto
logo 2019 Gegužės 15 d. 12:23, F1

Dėl teisės rengti Olandijos GP etapą kovojo dviejų trasų savininkai – Assene ir Zandvoorte, tačiau „Liberty Media“ pasirinkom antrąjį variantą. Assenas pasveikino kolegas, neslėpdami apgailestavimo.

Lenktynių Assene organizatorius Yosas Vassenas: „Tai buvo emocionalus pasirinkimas – surengti F-1 lenktynes Zandvoorte, o ne Assene. Aš sveikinu kolegas ir su tuo, jog lenktynės sugrįžta į Olandiją, kad mes turėsime nacionalinį GP etapą.

Aišku, jog „Formulės-1“ vadovybė pasirinko labiau tradicinį variantą, nors šis etapas ir pareikalaus didelių investicijų, kurių visai nereikėtų, jei lenktynės vyktų Assene.

Pažiūrėsime, kaip įvyks varžybos Zandvoorte kitų metų gegužę, kaip bus išspręsti logistikos klausimai. Lieka dideliu klausimu tai, kaip į autodromą atvažiuos itin didelis skaičius sirgalių. Paskutinį kartą, kai aš ten buvau, aš ten atskridau sraigtasparniu“.

Assenas taip pat jau kreipėsi į Zandfoorto autodromo šeimininkus su pasiūlymu išskirti jiems 1000 vietų tribūną ir vietas 20 autobusų parkavimui.

Komentarai (1)


leksas
| 2019 Gegužės 16 d. 07:19
bent viena gera naujiena, džiugu kad grįšta europietiškasis gp... O ne kažkoks chuinios gp
×

F-1.lt pulsas