„Aston Martin“: nebuvome tikri ar pavyks išlaikyti Alonso (1)

„Aston Martin“: nebuvome tikri ar pavyks išlaikyti Alonso
logo Balandžio 18 d. 09:07, Aston Martin F1

Praėjusią savaitę „Aston Martin“ oficialiai pranešė, jog pratęsė kontraktą su legendiniu Fernando Alonso. Tiesa, šis procesas nebuvo lengvas. Komanda pripažįsta, jog rimtai nerimavo, kad ispanas gali nuspręsti tiesiog baigti karjerą. Apie tai prakalbo „Aston Martin“ vadovas Mike‘as Krackas.

„Ne, nebuvome įsitikinę, kad Fernando liks. Vos tik jis prisijungė prie komandos, iškart mums pasakė, kad kelionės ir įtemptas tvarkaraštis atima labai daug energijos, ypač tada, kai nori viską daryti taip, kaip daro jis.

Čia negali būti jokių 99 procentų. Įtemptas kalendorius iš esmės atima iš tavęs viską. Fernando ne kartą yra sakęs, jog dėl to nelieka laiko kitiems dalykams gyvenime. Jis savo darbui tikrai atduoda visus 100 procentų. Kai matai, kaip jis dirba, supranti, kad tai yra tiesa. Taigi, turėjau nuogąstavimų, jog jis gali nuspręsti daryti ką nors kitą, todėl mane labai pradžiugino, jog jis F-1 myli labiau nei savo gyvenimą.

Fernando visada laikėsi savo žodžio. Jis su mumis bendravo taip, kaip teigė viešai. Jis sakė, kad pirma turi apsispręsti, ar nori lenktyniauti, o tuomet iškart pakalbėti su „Aston Martin“. Būtent taip viskas ir buvo, o galiausiai mes esame laimingi, jog jis liko su mumis.

Mes buvome numatę tam tikrą datą, kada sutartis turėtų būti pratęsta. Viskas vyko pagal planą, visos pusės elgėsi taip, kaip sakė, kad elgsis. Malonu matyti, kai visi laikosi savo žodžio“, - kalbėjo M. Krackas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
YZF
IP: 20135ae | 04/18 19:34 Atsakyti
Saziningas? Laikesi savo zodzio? Dare kaip sutarta? #nerealu. Ka dabar pasakys Alo heiteriai?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472