„Aston Martin“ pasamdys dar 200 darbuotojų (1)

„Aston Martin“ pasamdys dar 200 darbuotojų
logo Birželio 16 d. 12:25, Aston Martin F1

Anksčiau „Force India“ buvo viena iš mažiausių „Formulės-1“ komandų, turėdama apie 400 darbuotojų ir 90 mln. JAV dolerių biudžetą. Tuo pačiu efektyvus resursų panaudojimas leido šiai komandai užimti vietas pirmajame penketuke Konstruktorių taurės įskaitoje.

2018 m. kolektyvas atsidūrė ant bankroto ribos ir jį nupirko Kanados milijardierius Lawence'as

Strollas. Iki 2020 metų etatų skaičius buvo padidintas iki 535 žmonių, o ekipos biudžetas išaugo iki 100 mln. dolerių.

Nuo 2021 m. komanda lenktyniauja „Aston Martin“ vardu ir jos savininkai yra pasirengę deramai ją finansuoti. Nuo šių metų „Formulėje-1“ jau galioja komandų biudžetų apribojimai iki 145 mln dolerių, o ateinančiais metais jie dar bus sumažinti 5 mln.

Kita vertus, „Aston Martin“ dar turi nuo 10 iki 20 mln. rezervą ir komanda šiuos pinigus žada išleisti naujų darbuotojų samdymui. Dabar „Aston Martin“ plečia savo bazę ir lygiagrečiai etatų skaičių žada padidinti iki 800 žmonių.

„Mes norime kovoti su trimis „top“ komandomis, tam mes turime su jais rungtyniauti ir pagal darbuotojų skaičių, - kalbėjo „Aston Martin“ vadovas Otmaras Szafnaueris. - Pusę metų dirbdami su apribotu biudžetu pamatėme, kad mūsų atveju idealiausias variantas būtų 800 specialistų.

Mercedes“, „Ferrari“ ir „Red Bull“ darbuotojų dabar turi daugiau, tačiau ir jie privalės judėti link to paties skaičiaus. Dabar jie sutelpa į biudžetų ribojimus tik todėl, kad nemaža dalis jų specialistų dirba ne pilnu etatu“.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 48
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau

Komentarai (1)
:DD
IP: 9fe9338 | 06/16 18:01 Atsakyti
nu va visi komentatoriai ekspertai pirmyn su savo CV.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas