„Aston Martin“ Silverstoune tikisi pagreitėti puse sekundės (3)

„Aston Martin“ Silverstoune tikisi pagreitėti puse sekundės
logo Birželio 29 d. 10:54, Aston Martin F1

Kanados verslininkui Lawrence'ui Strollui nupirkus „Force India“ komandą, pastaroji iš pradžių buvo pervadinta į „Racing Point“, o vėliau – į „Aston Martin“. Šis projektas buvo laikomas vienu iš ambicingiausių visoje „Formulėje-1“, tačiau žymesnės pažangos šiai ekipai pasiekti kol kas nepavyko.

„Aston Martin“ pirmieji pademonstravo 2022 m. bolidą ir pirmieji pradėjo rimtai jį atnaujinti. Eilinis modernizacijos paketas bus paruoštas ir Didžiosios Britanijos GP etapui. Komanda tikisi, kad atnaujinimai leis bolidui kiekvieno rato Silverstoune įveikimo laiką pagerinti net puse sekundės ir tai leistų „Aston Martin“ tapti vidurinės komandų grupės lyderiais.

„Mūsų bolidams iki šiol netikdavo tokios trasos kaip Silverstoune, - sakė britų komandos vadovas Mice'as Krackas. - Štai kodėl mes atvežame atnaujinimus būtent į Silverstouną. Mes neturime kito pasirinkimo, kitaip mes pralaimėsime.

Tikimės, kad rato įveikimo laikas pagerės 0,3-0,5 sek. Nemanau, kad to pakaks „Mercedes“ pasivyti. Bet mes tikrai galėsime aplenkti „Alpine“ ir kitas vidurinės grupės komandas“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 55
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A
IP: 62253df | 06/29 16:17 Atsakyti
ab
06/29 12:27

Jei lis (kas panašu kad bus) tai kokiam Vetteliui dideli šansai uži... skaityti daugiau

Jei lis, tai Veteliui tokie pat sansai padaryt suktuka kaip ir uzimt auksta vieta :D
ab
IP: 86d3c08 | 06/29 12:27 Atsakyti
Jei lis (kas panašu kad bus) tai kokiam Vetteliui dideli šansai užimti aukštą poziciją
RBR
IP: 147464d | 06/29 11:55 Atsakyti
Nieko jie nepagreites juokdariai. To pačio Kracko interviu po Silverstono kai Strolas atvažiuos 18 o Vetelis 13: atnaujinimai neveikė kaip tikejomes. Bet bolidas tapo stabilesnis ir tikimės, kad mums palankesnese trasose tai duos rezultatu. Mes tęsime intensyvius darbus ir toliau, kad taptume grupės lyderiais😀
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas