Ateityje D. Britanijos GP lenktynės gali būti surengtos ne Silverstoune (3)

Ateityje D. Britanijos GP lenktynės gali būti surengtos ne Silverstoune
logo 2018 Lapkričio 08 d. 00:19, Getty Images

Po kitąmet Silverstoune įvyksiančių F-1 lenktynių čempionatas gali atsisveikinti su minėta trasa ir daugiau į ją nebegrįžti.

Silverstouno trasos savininkai BRDC pasinaudojo sąlyga sutartyje, tad pagal dabar galiojantį kontraktą kitąmet F-1 lenktynės minėtoje trasoje vyks paskutinį kartą. BRDC bandys susitarti dėl naujos sutarties, kurios sąlygos jiems būtų palankesnės, bet F-1 savininkė „Liberty Media“ neketina nuolaidžiauti, tad į minėtą lenktynių žiedą čempionatas ateityje gali ir nebesugrįžti.

„Čempionatui 68 metai. Silverstoune buvo surengtos pirmosios F-1 lenktynės. Bet per tuos 68-ius metus Didžiosios Britanijos GP varžybos vyko ne vien tik Silverstoune“, - kalbėjo F-1 komercijos skyriaus vadovas Seanas Bratchesas.

„Lenktynės vyko Brands Hatche ir kitose trasose. Šiame sporte nėra nieko nepakeičiamo. Mes labai vertiname tam tikrus etapus ir darome viską, kad ir ateityje ten būtų rengiamos lenktynės. Tačiau reiktų nepamiršti, kad F-1 - tai verslas. Siekdami to, kas geriausia sporto sirgaliams, mes stengiamės toliau sėkmingai plėtoti savo verslą.“

1986 m. Didžiosios Britanijos GP lenktynės buvo surengtos Brands Hatcho trasoje. Pastaroji dabar neatitinka F-1 keliamų reikalavimų.

F-1 lenktynės praeityje, 1993 metais, buvo surengtos ir Doningtono trasoje. Bet tuo metu tai buvo Europos GP. Minėtos trasos atstovai 2008 metais pasirašė sutartį su F-1. Tad 2010 m. Didžiosios Britanijos GP lenktynės turėjo įvykti Doningtone. Bet dar iki 2010 m. iškilo problemų, tad F-1 grįžo į Silverstouną.

Komentarai (3)


Jacques
| 2018 Lapkričio 08 d. 22:53
Ka jus vaikai suprantat apie lenktyniu trasa ja tik per televizoriu mate.
burzumas
| 2018 Lapkričio 08 d. 17:24
Terekia perdaryti posukius - i "siuolaikiskus". Atgaivinti "lenktynine konfiguracija", pagal siuolaikinius bolidus. "Uzakcentuoti" visus posukius konkreciau. Ir turetu atgyte trasyte:)
tribeca
| 2018 Lapkričio 08 d. 06:01
Silverstoun ne pati nuodziausia trasa nes dar yra Sochi ir Yas Marina, bet tikrai nepasiilgsiu.
×

F-1.lt pulsas