Atidarytos „Spėlionė“ ir „Svajonių komanda“! (58)

Atidarytos „Spėlionė“ ir „Svajonių komanda“!
logo 2011 Kovo 22 d. 13:24, F-1.LT
F-1.LT atidarė tradicinius kasmetinius žaidimus „Formulės-1“ gerbėjams – lenktynių rezultatų spėjimo turnyrą „Spėlionė“ bei vadybininkų areną „Svajonių komanda“.
„Spėlionėje“ pernai dalyvavo per pusketvirto tūkstančio žaidėjų, aktyviai spėjusių lenktynių rezultatus. Orakulai, kaip visada, kviečiami įvardinti pirmąjį varžybų finišo dešimtuką, kvalifikacijos laimėtoją ir greičiausio rato lenktynėse lauretą.
Spėjus pirmosioms sezono lenktynėms, Australijos GP etapui, jau pateikė beveik pusė tūkstančio F-1.LT lankytojų. Daugiau nei pusės – 53% – jų nuomone, varžybose triumfuos „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis. 28%, tuo tarpu, spėja Fernando Alonso iš „Ferrari“ sėkmę.
Beveik penkių tūkstančių žaidėjų 2010 m. sulaukusi „Svajonių komanda“ dalyvius, kaip visuomet, pasitinka prieštaringai vertinamomis ekipų elementų – lenktynininkų, bolidų ir variklių – kainomis. Tačiau kas gali tiksliausiai atspėti tikrąjį visų pajėgumą dar neprasidėjus sezonui?
Svajonių komandų vadybininkams teks kaip reikiant pasukti galvą, kur išleisti ekipai skiriamą 33,2 mln. piniginių vienetų biudžetą. Neįveikiamieji „Red Bull“, deja, neįperkami – norint į vieną gretą suburti Sebastianą Vettelį (20,5 mln.), Marką Webberį (15,2 mln.), „Red Bull“ bolidą (28,56 mln.) ir „Renault“ variklį (9,66 mln.) reikėtų išleisti daugiau nei dvigubai daugiau nei turima.
Tiek „Spėlionė“, tiek „Svajonių komanda“ žaidėjus šiemet pasitinka nepasikeitusios. Kam griauti tai, kas ir taip puikiai veikia? Vienintelis pakeitimas – prie realios F-1 priderinta taškų skyrimo lenktynėse sistema „Svajonių komandoje“. Primename, kad žaidimuose gali dalyvauti visi registruoti F-1.LT lankytojai.

Papildymas! Skaičiuojant pradines variklių kainas, įsivėlė klaida. Ją pataisius, visų komandų balansai buvo perskaičiuoti, o pradinis biudžetas padidintas nuo 30 mln. iki 33,2 mln. Atsiprašome už nesklandumus!
Pirmąsias vietą pirmajame etape „Spėlionėje“ ir „Svajonių komandoje“ užėmusių dalyvių laukia malonūs prizai – oficialios 2010 m. „Formulės-1“ sezono apžvalgos DVD formatu.
Tad, ko gi daugiau laukti?
Pirmyn į „Spėlionę“ >
Pirmyn į „Svajonių komandą“ >


Komentarai (58)
Tiktok51
| 03/22 13:28 Atsakyti
einu toj pat speti Australijos nugaletoju o del komandos tai dar nenusprandziau :P
žiūrovas f-1
| 03/22 13:32 Atsakyti
Teprasideda idomus sezonas. Sekmes visiems abieju zaidimu dalyviams.
SliMMaz logo rėmėjas
| 03/22 14:11 Atsakyti
cia man vienam atrodo, kad kainos nesamoningai ispustos? sutinku kad RB pirmi, bet 7mln skirtumas nuo antros vietos? Beje Redbuliu kaip komandos pirmam GP neimanoma paimt, net jei ir paskui HTR pilotus pasiimtum, nes is 30mln 28,5mln kainuoja RB kaio tuo tarpu pigiausias variklis 3,7mln... tai kaip burt komanda? palauksiu, gal update koki padarys, nes dabar logikos nera
SasatVsem
| 03/22 14:18 Atsakyti
Tai kai prizų gausa apipylė spėliotojus :) Mieli šio puslapio kūrėjai, redaktoriai ir bosai, prizai yra pagrindinis spėlionės variklis, o prizų kaip ir nėra :)
moderator jaudrius
| 03/22 14:22 Atsakyti
SliMMaz> kainos nesikeis. jei manai, kad kazkas pervertinta, reiskia yra neivertintu - juos ir imk, uzdirbsi, rankos atsiris po poros etapu. SasatVsem> is musu patirties, ne prizai yra speliones variklis ;)
SliMMaz logo rėmėjas
| 03/22 14:29 Atsakyti
jaudrius>> tai ok, bet kodel pirmam etapui red bull yra neprieinami? tuomet pagalvoji, ka jie pasirinkimo lenteleje isvis veikia :D
BigUns
| 03/22 14:30 Atsakyti
jamsim titula. naaah, niekad neimu potencialiu laimetoju, imu tik komandas/pilotus kurie patinka. Ju nekeiciau viso sezono metu (nebent labiau patinkantis pilotas nupinga). O pabaigoj tik paziuriu ar pakilo komandos verte ar ne. Gaunasi kaipo 1 rimtas spejimas visam sezonui:)
scearys
| 03/22 14:30 Atsakyti
Atnaujinkit pilotu ir komandu aprasymus
SasatVsem
| 03/22 14:31 Atsakyti
nu gerai, ne prizai, o alus yra tikras variklis :) bet tai kaip malonu gauti kokia maikę ar tašę ar šiaip kokį oficialų daiktą, juk super būtų:) Be to iš tu 5000 ar kiek ten jų buvo praeitais metais, tai gal tik kokie 500 realiai spėjo, nes pas kitus matėsi jau ir daug nespėtų etapų :) beje klausimas ar įmanoma padaryti lentelę svajonių komandoje tokią, kad realiai kiekvienas galėtų matyti visų komandų sudėtis?
AndreDC
| 03/22 14:35 Atsakyti
Pritariu "SasatVsem" nuomonei :) gaila praeita cempionata nebuvo prizu, nes praktiskai tas laimetojas "Cidon" man ta priza butu atidaves :)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas