Atidarytos „Spėlionė“ ir „Svajonių komanda“! (58)

Atidarytos „Spėlionė“ ir „Svajonių komanda“!
logo 2011 Kovo 22 d. 13:24, F-1.LT
F-1.LT atidarė tradicinius kasmetinius žaidimus „Formulės-1“ gerbėjams – lenktynių rezultatų spėjimo turnyrą „Spėlionė“ bei vadybininkų areną „Svajonių komanda“.
„Spėlionėje“ pernai dalyvavo per pusketvirto tūkstančio žaidėjų, aktyviai spėjusių lenktynių rezultatus. Orakulai, kaip visada, kviečiami įvardinti pirmąjį varžybų finišo dešimtuką, kvalifikacijos laimėtoją ir greičiausio rato lenktynėse lauretą.
Spėjus pirmosioms sezono lenktynėms, Australijos GP etapui, jau pateikė beveik pusė tūkstančio F-1.LT lankytojų. Daugiau nei pusės – 53% – jų nuomone, varžybose triumfuos „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis. 28%, tuo tarpu, spėja Fernando Alonso iš „Ferrari“ sėkmę.
Beveik penkių tūkstančių žaidėjų 2010 m. sulaukusi „Svajonių komanda“ dalyvius, kaip visuomet, pasitinka prieštaringai vertinamomis ekipų elementų – lenktynininkų, bolidų ir variklių – kainomis. Tačiau kas gali tiksliausiai atspėti tikrąjį visų pajėgumą dar neprasidėjus sezonui?
Svajonių komandų vadybininkams teks kaip reikiant pasukti galvą, kur išleisti ekipai skiriamą 33,2 mln. piniginių vienetų biudžetą. Neįveikiamieji „Red Bull“, deja, neįperkami – norint į vieną gretą suburti Sebastianą Vettelį (20,5 mln.), Marką Webberį (15,2 mln.), „Red Bull“ bolidą (28,56 mln.) ir „Renault“ variklį (9,66 mln.) reikėtų išleisti daugiau nei dvigubai daugiau nei turima.
Tiek „Spėlionė“, tiek „Svajonių komanda“ žaidėjus šiemet pasitinka nepasikeitusios. Kam griauti tai, kas ir taip puikiai veikia? Vienintelis pakeitimas – prie realios F-1 priderinta taškų skyrimo lenktynėse sistema „Svajonių komandoje“. Primename, kad žaidimuose gali dalyvauti visi registruoti F-1.LT lankytojai.

Papildymas! Skaičiuojant pradines variklių kainas, įsivėlė klaida. Ją pataisius, visų komandų balansai buvo perskaičiuoti, o pradinis biudžetas padidintas nuo 30 mln. iki 33,2 mln. Atsiprašome už nesklandumus!
Pirmąsias vietą pirmajame etape „Spėlionėje“ ir „Svajonių komandoje“ užėmusių dalyvių laukia malonūs prizai – oficialios 2010 m. „Formulės-1“ sezono apžvalgos DVD formatu.
Tad, ko gi daugiau laukti?
Pirmyn į „Spėlionę“ >
Pirmyn į „Svajonių komandą“ >

Komentarai (58)


nepaprastai
| 2011 Kovo 23 d. 20:50
Sairox >> tai tame visas ir yra idomumas, kad ne del milijono zaidziama, o grynai del sportinio azarto. Del auksciau isvardintu priezasciu, butent ir eliminuojamas svarbiausias sio zaidimuko motyvas. O kai netiesiogiai organizatoriai skatina tokias klonu invazijas, tai entuziazmo dar sumazeja. O dabar, kokia prasme? Su savim pasigalineti? Gi cia svarbus varzymosi motyvas (visai kaip lenktynese), idomu pasiziureti kaip kolegai sekasi ir tt., o dabar aplink vien 'oriniai' dalyviai kabos. Aisku, cia kaip kam - nepilnameciams tai gal visai idomu tarp tu klonu armijos, nes jauciasi kazka apgave. Kitas dalykas - tai penas sio portalo rasytojams manipuliuoti infu, kuris neatitinka tikroves, is serijos - WOW, MATETE KOKIE SKAICIAI, KOKIE POPULIARUS IR GEIDZIAMI MES A? Zdz, butu mano valia - niaukciau tuos gudrucius. ir tikriau, ir smagiau.
Blair
| 2011 Kovo 23 d. 11:16
nepaprastai> Geras pastebejimas!
kryspinas
| 2011 Kovo 23 d. 10:50
vsk>> niekas neverkia ..:) esme tame, kad logikos nera. Shumis vaziavo praeitam sezone visa sezona pilnai Heidfildas tik kelis GP o jo verte aukstesne. Logikos nera tai ka as norejau pasakyti, ogi tai, kad pagal viska Haidis turetu kainuot pigiau. Arba bent vienodia kaip shumis tada lesas galima butu paskirstiti veienodai
mileika
| 2011 Kovo 23 d. 10:40
seiki visi! :) pagaliau sulaukem naujo f-1 sezono, linkiu visiems gero laiko ir, kad spelione ir svajoniu komanda dar labiau kaitintu jusu krauja! ;)
moderator jaudrius
| 2011 Kovo 23 d. 10:18
A25> tave irgi myliu! :)
A25
| 2011 Kovo 23 d. 10:09
Neįvykiamieji „Red Bull“ Baranauskai Baranauskai
SasatVsem
| 2011 Kovo 23 d. 10:02
visų pirma, tai eikit jūs visi alaus gert :) vopšim buvo kaip ir praeitais metais viskas ir liks dar kokius 5 metus viskas taip pat :) jei norit, kad būtų idomiau, tai susiburkit į xebrytes, kaip mes padarėm ir žaiskit ant alaus, kiekvieną etapą kiekvienas stato po 4 alaus ir ten jau po to vyksta dalybos, va čia tai lošimas :) o visokius DVD galima ir internete rasti :) o alaus jau neparsisiūsi iš torentų :)
dulis_b
| 2011 Kovo 23 d. 09:37
nematau kainu prie pilotu!!
Sairox
| 2011 Kovo 23 d. 08:38
O koks skirtumas? Gi ne del milijono varzaisi, o del saves ir idomumo :) Tai susikurk pats 8 klonus ir dziaukis, jei tau nuo to geriau bus ;)
nepaprastai
| 2011 Kovo 22 d. 23:44
''pernai dalyvavo per pusketvirto tūkstančio žaidėjų'' - viska reikia dalinti dar is dvieju, nes is tiesu, nemaziau puse tos mases yra klonai. Esu administracijai berods ir rases laiska apie tai, kad tatai reik spresti, nes daug sukurta 'akautu' ant vieno ir to pacio IP. Siunciau pavyzdzius aniems, kai vieni susikure ir po 4-6 ''registruotus dalyvius''. Taigi, cia yra ispustas reikalas.
______''Tiek „Spėlionė“, tiek „Svajonių komanda“ žaidėjus šiemet pasitinka nepasikeitusios. Kam griauti tai, kas ir taip puikiai veikia?'' O be reikalo. Nes realu dalyviu skaiciu ir aktyvuma pamatytumete tik ivede pokyciu, kurie pazabotu auganti klonu skaiciu. Nenustebciau, jeigu sia, is pirmo zvilgnio idomia spelione, laimetu butent klono savininkas :) (gal kiek neteisinga kitu, saziningu dalyviu atzvilgiu, ane?)
×

F-1.lt pulsas