Atkakli kova dėl „pole“ Silverstoune baigėsi L. Hamiltono pergale

logo 2018 Liepos 07 d. 17:09, Daimler

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas iškovojo „pole“ poziciją Silverstoune vykusioje F-1 kvalifikacijoje. Britas greičiu pranoko abu „Ferrari“ pilotus Sebastianą Vettelį ir Kimį Raikkoneną.

Paskutinėje važiavimų dalyje sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus į pirmąją vietą pakilo minėtasis S. Vettelis. Bet po kurio laiko vokiečio rezultatą pagerino ir „pole“ poziciją iškovojo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Pirmas dvi pozicijas iškovojusius sportininkus skyrė vos 0,044 sek.

Savo geriausią rezultatą paskutiniuoju bandymu pagerino K. Raikkonenas. Bet suomiui pritrūko vos 0,098 sek. tam, kad iškovotų „pole“ poziciją. O daugiau nei trimis dešimtosiomis sekundės dalimis nuo L. Hamiltono atsilikęs Valtteri Bottas liko ketvirtas.

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas puse sekundės pranoko komandos draugą Danielį Ricciardo ir iškovojo penktą startinę poziciją. Minėtajam D. Ricciardo buvo sunku greičiu prilygti varžovams, nes teko pilotuoti bolidą su sugedusia DRS sistema.

Antroje kvalifikacijoje iš eilės tarp dešimties greičiausių pateko abu „Haas“ komandos lenktynininkai. Kevinas Magnussenas iškovojo septintą startinę poziciją, o Romainas Grosjeanas liko aštuntas.

Kvalifikacijoje pranokęs „Force India“ pilotą Estebaną Oconą, devintą startinę poziciją iškovojo „Sauber“ lenktynininkas Charlesas Leclercas.