„Aurum 1006 km lenktynės“: paskutinė treniruotė

„Aurum 1006 km lenktynės“: paskutinė treniruotė
logo 2022 Liepos 15 d. 14:05, Organizatorių, Vytauto Pilkausko nuotrauka

Vidurdienį prasidėjusioje paskutinėje „Aurum 1006 km lenktynių“ savaitgalio treniruotėje sportininkai vėl buvo suskirstyti į dvi grupes, o pirmieji, kaip ir ryte, Palangos trasoje pasirodė SP3, SP4, TC4, TC5 ir D klasių atstovai.

Praėjus daugiau nei 10 min. nuo važiavimų pradžios, geriausią rezultatą tarp dalyvių užfiksavo „Anjesė - KTG by TOPsport“ komanda su Izidoriumi Paukščiu už BMW automobilio vairo. Lietuvis vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 16, 538 sek. ir tuo metu beveik puse sekundės lenkė „PayRay powered by EP bar“ komandą ir jos atstovą Vygantą Urbaną.

Iki pirmos grupės važiavimų pabaigos likus 20 min. geriausią rezultatą užfiksavo tos pačios „Anjesė - KTG by TOPsport“ komandos sportininkas Aurimas Mištautas, vieną ratą įveikęs per 1 min. 15, 819 sek.

Dar po penkių minučių geriausią rezultatą, 1 min. 14,446 sek., tarp dalyvių užfiksavo „GBY by JR Motorsport“ lenktynininkas Justas Jonušis. Bet lietuvis ilgai pirmoje vietoje neišsilaikė, nes jo rezultatą beveik sekunde pagerino Basas Schoutenas iš „Strack racing by JR Motorsport“ ekipos.

Varžyboms artėjant prie pabaigos ir iki finišo likus septynioms minutėms, į pirmą vietą vėl sugrįžo J. Jonušis, vieną ratą įveikęs per 1 min. 12,237 sek. O pačioje treniruočių pabaigoje lietuvis užfiksavo dar geresnį rezultatą - 1 min. 11,444 sek.

„GBY by JR Motorsport“ komanda dviem sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią „Strack racing by JR Motorsport“ ir 2,2 sek. trečią rezultatą užfiksavusią „Anjesė - KTG by TOPsport“.

Savo pasirodymus trasoje baigusius silpnesnių klasių sportininkus vėliau pakeitė galingiausių klasių atstovai.

Prasidėjus antros grupės važiavimams ir sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus į pirmą rezultatų lentelės vietą pakilo „Gera Dovana - Šiauliai by Rd signs“ komandos lenktynininkas Paulius Paškevičius, vieną ratą įveikęs per 1 min. 09,064 sek. Lietuvis važiavimų pradžioje daugiau nei puse sekundės lenkė „LG OLED PVCase by Porsche club“ atstovą Michaelą Vergersą iš Nyderlandų.

Olando rezultatą po kurio laiko pagerino ir į antrą vietą pakilo „Ignera Bio-Circle by Dynamit“ ekipos sportininkas Aivaras Pyragius, vieną ratą įveikęs per 1 min. 09,521 sek.

Treniruotėms artėjant prie pabaigos pradžioje į trečią, o po to į antrą vietą pakilo „Nebankrutuok.lt-Balpol by Club Exit“ sportininkas Deividas Jocius, vairuojantis „Mercedes“ automobilį.

Važiavimų pabaigoje pirmasis trejetukas nepasikeitė. Tad „Gera Dovana - Šiauliai by Rd signs“ buvo greičiausia, už savęs antroje ir trečioje vietose palikusi „Nebankrutuok.lt-Balpol by Club Exit“ ir „Ignera Bio-Circle by Dynamit“ ekipas.

Sportininkams tai buvo paskutinė galimybė pasitreniruoti prieš svarbiausius šios dienos važiavimus, kai 15:30 val. prasidės kvalifikaciniai, o vėliau „Super Pole“ važiavimai, kurių nugalėtojai šių metų „Aurum 1006 km lenktynes“ pradės iš pirmos vietos.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. HK 0
2. pavojus 0
3. ramudu 0
4. vytukas1977 0
5. kaimietisdmc 0