„Aurum 1006 km lenktynės“: rytinė treniruotė

„Aurum 1006 km lenktynės“:  rytinė treniruotė
logo 2022 Liepos 15 d. 10:38, Organizatorių, Andriaus Lauciaus nuotrauka

Penktadienio rytą į Palangos lenktynių trasą sugrįžo „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai, startavę rytinėje treniruotėje, kurioje sportininkai buvo suskirstyti į dvi grupes.

Pirmoje grupė pasirodė lėtesni, SP3, SP4, TC4, TC5 ir D klasių sportininkai.

Praėjus vos kelioms minutėms nuo važiavimų pradžios, trečiame ir ketvirtame posūkiuose imta mojuoti geltonomis vėliavomis, dėl trasoje sustojusio BMW automobilio, kurį tuo metu vairavo Basas Schoutenas. Galų gale važiavimai laikinai buvo sustabdyti.

Iki tol geriausią rezultatą tarp trasoje pasirodžiusių dalyvių spėjo užfiksuoti Markku Blomqvistas. Bet važiavimus pratęsus suomio rezultatą pagerino ir į pirmą vietą pakilo Adomas Petrovas iš „222 by Autopark“ komandos su „VW Scirocco“ automobiliu.

Iki pirmos grupės treniruočių pabaigos likus mažiau nei 20 min., į pirmą vietą pakilo geriausią rezultatą užfiksavęs Rokas Baciuška iš „GBY by JR Motorsport“ ekipos, kuris buvo greitas ir vakar surengtose treniruotėse. Dar vėliau rezultatą pagerino R. Baciuškos komandos draugas Vilius Kibildis, vieną ratą įveikęs per 1 min. ir 15, 778 sek.

Iki važiavimų pabaigos geriausią rezultatą tarp dalyvių užfiksavo „Strack racing by JR Motorsport“ lenktynininkas Steve‘as vanBellingenas su BMW automobiliu, vieną ratą įveikęs per 1 min. 15, 635 sek. Per likusias pirmos grupės treniruotes niekam taip ir nepavyko pagerinti belgo rezultato. Tad „Strack racing by JR Motorsport“ savo grupės važiavimus baigė pirma.

Antroje vietoje liko kurį laiką pirmavęs V. Kibildis iš „GBY by JR Motorsport“. Lietuvis nuo geriausią rezultatą užfiksavusio S. vanBellingeno atsiliko 0,143 sek.

Treti pirmoje dalyvių grupėje liko suomių „KSB Racing by JõuJaam“ komanda, kurios geriausią rezultatą su „Ford Mustang“ automobiliu užfiksavo Magnusas Collinas.

Antroje dalyvių grupėje pasirodė galingiausių klasių GT3, GTO, GT4 ir TCR sportininkai.

Lenktynininkams įveikus kelis ratus ir užfiksavus pirmuosius rezultatus, į pirmąją vietą pakilo „LG OLED PVCase by Porsche Club“ komandos atstovas Mantas Janavičius su „Porsche“ (GTO) automobiliu.

Lietuvio rezultatą po kurio laiko pagerino Julius Adomavičius iš „Circle K - Lesta Racing Team“ su „Audi R8 LMS“ (GT3) automobiliu, vieną ratą įveikęs per 1 min. 09, 161 sek. Po kelių minučių lietuvis pagerino savo rezultatą daugiau nei sekunde, vieną ratą įveikęs per 1 min. 08, 039 sek.

Iki treniruočių pabaigos likus mažiau nei 10 minučių, savo rezultatą pagerino tuo metu antroje vietoje buvęs Ralfas Aronas iš „Circle K miles Plus Racing Team“, vairuojantis taip pat „Audi R8 LMS“ (GT3). Estas vieną ratą įveikė per  1 min. 08,411 sek.

Iki treniruočių pabaigos likus 4 min., į pirmą vietą pakilo R. Aronas. Estas pirmasis sugebėjo įveikė vieną ratą greičiau nei per 1 min. ir 08 sek.  - 1 min. 07,492 sek.

Varžovams per paskutines dvi minutes taip ir nepavyko pagerinti R. Arono rezultato, tad estas ir jo „Circle K miles Plus Racing Team“ komanda važiavimus baigė pirmi.

Antroje vietoje liko kita „Circle K“ ekipa - „Lesta Racing Team“, kuri nuo lyderių atsiliko 0,547 sek. O treti važiavimus baigė „LG OLED PVCace by Porsche Club“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0