Australijos GP organizatoriai nesiruošia sekti Bahreino pavyzdžiu (79)

Australijos GP organizatoriai nesiruošia sekti Bahreino pavyzdžiu
logo Kovo 09 d. 17:40, Pirelli

Pasaulį ir toliau gąsdinantis koronavirusas koreguoja ir „Formulės-1“ sezono planus.

Jau kiek anksčiau buvo pranešta, kad dėl šio viruso protrūkio bus atidėtos Kinijos GP lenktynės, o štai etapo Bahreine organizatoriai paskelbė, kad lenktynės šioje šalyje vyks be žiūrovų.

Pirmasis etapas jau artėjantį savaitgalį numatytas Australijoje ir bent kol kas jo organizatoriai nesiruošia imtis panašių priemonių ir į tribūnas fanai bus įleidžiami.

Australijos GP direktorius Andrew Westacottas patvirtino, kad bus imtasi visų atsargumo priemonių, tačiau nemato priežasčių, dėl kurių lenktynės turėtų vykti be fanų.


Komentarai (79)
McNerka
| 03/10 19:34 Atsakyti
elementarus pavyzdys kaip banda skleidzia panika - devi apsaugines kaukes nors tai neapsaugo neserganciojo anaiptol - ant tos kaukes renkasi visokie bjaurybes, kauke turi nesioti sergantysis - tai apsago nuo uzkretimo kitus.. bet.. panikuojanciai bandai tai ne motais - ispirko visas kaukes ir perka toliau nors neserga .. o kai susirgs, manau tada atvirksciai - nedeves tos kaukes... tai vienas is pavyzdziu kaip panikuojantys zmones elgiasi neadekvaciai, o panikuojanti isprotejusi minia - tai soc bomba...
tuberkolioze
| 03/10 10:16 Atsakyti
Kaip miela, kai vaikučiai išmoksta naudotis paieška ir sugeba rasti jų požiūriui pritariančių nuorodų. Bet būtų šaunu, kad pasidomėtumėte ir pradiniais šaltiniais. Pavyzdžiui PSO ataskaita: https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/situation-reports/20200301-sitrep-41-covid-19.pdf?sfvrsn=6768306d_2
Žinau, kad retas kuris skaitys, tai trumpai referuosiu:
apie 80% perserga lengvai (bet čia tik todėl, kad L modifikacija buvo suvaldyta pačioje Kinijoje ir neišplito už jos ribų kur dauguma serga lengvesne S forma).
14% reikia hospitalizuoti ir dirbtinio plaučiu ventiliacijos.
5% reikia agresyvios intervencijos kaip intubacija.
3,5% neįmanoma padėti. Bent jau kol kas.
Tai jeigu dar nesupratote problema tie 20% kuriems reikia medicininės pagalbos, o ligoninės lovų skaičius Lietuvoje nors ir pats didžiausias ES, bet vistiek tik 600 lovų 100 tūkstančių gyventojų. Čia tiek lovų, bet kiek iš jų gali padėti palaikyti kvėpavimą nežino nė pati SM.
Todėl vienintelė išeitis saugotis ir neprieiti iki pandemijos, kai saugus nebus niekas, nes elementariausiai nebus resursų jums padėti. Ir žmonės perkantys kruopas su tualetiniu popieriumi ar vengiantys masinių renginių nieko blogo nedaro. Pavojų kelia dundukai nesugebantys matyti toliau savo nosies ir kas baisiausia tokiu ganėtinai nemažai. Tai akivaizdžiai matosi ir šios svetainės komentaruose.
ddt
| 03/10 14:16 Atsakyti
kart
03/10 14:08

Visų pirma, tai sakiau "statistika". Visų antra, taip, pasenus. Jeigu turi akis ir pažįsti skaičius, tai nesunkiai pamatytum, kad Kovo 1d Outside of China atvejų užregistruota tik 7169, kas šiandienai yra mažiau net už vienos Italijos ar Š. Korėjos atvejus.

Tavo noras prisipisti net nepasitikrinus faktų akivaizdus, taip, kad gal tu mano komentarus geriau apeik.

Kai sakai, kad kažkas pasenę, ypač komentuodamas ilgą postą, tu visų pirma aiškiai suformuluok savo mintis. Antra, pateik naujesnę info. Trečia, be savo nuolatinio aiškinimo kad visi kalba nesąmones, imk ir įdėk normalią info, kuria remdamasis formuluoji savo mintis. Nes dabar visas tas tavo svaidymasis kažkokiais vertinimais ir epitetais be jokio konkretaus pagrindo yra grynas nesubrendusio žmogaus atvejis ir absoliučiai daugiau nieko. Šita sveitainė būtų daug panašesnė į sveikų žmonių diskusijas, jei joje būtų mažiau tokių pakankamai stiprių kompleksų kamuojamų kaubojų. Žiebk aktualią informaciją, lažinkis iš apvalios sumos, jei esi tikras, kad tavo žinios ar tavo nuojauta teisinga ir jei esi vyras su kiaušais, o ne pjauk į krūmus palikęs trydos "jūs visi durni tik aš vienas protingas" dvoką.
tuberkolioze
| 03/10 14:58 Atsakyti
Jonaitis
03/10 14:45

Nu tu ir turi kantrybes. Sitiems pilieciams jau smarkiai praplautos smegenines, dek tu ant stalo kokius nori faktus, argumentus ir straipsnius. Viskas dzin.

Tai jūs kartu su kart vis dalinatės vienu ir tuo pačiu straipsniu, net nebandydami adekvačiai diskutuoti. Spėju todėl, kad būdami kiguolio ar kurio kito nevispročio gerbėjai aklai kartojat savo įsitikinimus net nesigilindami į oponentų argumentus. Spėju todėl, kad tikitės lengvai praslysti, bet va 32 metų vaikinukas nerūkantis ir negeriantis ir kaip matote intensyvios terapijos palatoje, nes NIEKAS nėra apsaugotas: https://abc7ny.com/5997049/
Galu gale, pas jus galbūt nepriekaištingas imunitetas, bet kodėl jums nerūpi tėvai, seneliai ar tiesiog tautiečiai? Nes jiems tai rizika labai didelė. Gerai, kad žmonija jau 17 amžiuje buvo sąmoningesnė ir sugebėdavo saviizoliuotis, kad nenumarinti pusę pasaulio: https://en.wikipedia.org/wiki/Cordon_sanitaire#Historical_examples.
Įdomu, kas tam kaimeliui kur 80% gyventojų išmirė praplovė smegenis. 17 amžius gi, interneto nebuvo - kaip jiems ten smegenis plovė? O gal jie tiesiog buvo sąmoningi ŽMONĖS, o jūs esat tiesiog savanaudžiai išgamos?
McNerka
| 03/09 18:34 Atsakyti
tai i kauna visa krepsinio komanda buvo atvaziavus is italijos!!! ir netgi 9000 sirgaliu arenoj buvo... kazkas trydaliojo kad lietuva visa del to ismirs.. :DDD nu ir nieko.. jau kiek laiko praejo?
maxpower
| 03/09 20:01 Atsakyti
mariusis
03/09 19:55

Kiek jūs dar čia paniką kelsit. Kaip *** kokie.

Kruopu pirkt gal ir nereikia, bet nereikia nuvertint kaip paprasto gripo
Jonaitis
| 03/10 06:04 Atsakyti
Life
03/10 01:09

Tai, kad neigauna, virusas mutuoja ir jau daug zmoniu uzsikretusiu antra karta.

naujienu agentura - viena bobute sake
Jonaitis
| 03/10 08:48 Atsakyti
Life
03/10 08:23

Bobute tu bobute, virusai tavo nežiniai mutuoja ir nuo ankstesnio įgytas imunitetas nuo mutavusio neapsaugo, pvz. Italijoje dabar tas virusas mutavęs ir dar agresyvesnės formos nei išplitęs Kinijoje (todėl ir mirtingumas žymiai didesnis), iš Wuhano atvykęs pasveikęs kinas Italijoje gali laisvai užsikrėsti antrą kartą.
https://www.cnbc.com/2020/02/27/japanese-woman-confirmed-as-coronavirus-case-for-2nd-time-weeks-after-initial-recovery.html

As suprantu, profesoriau, kad jusu jau niekas nei perkalbes neitikins, bet taip sakant, maziau sikit i kelnes. Sita case'a apie antra karta uzsikretusia moteri skaiciau pries 2 savaites. Gal galetum pateikti konkrecius skaicius apie tuos "daug" zmoniu uzsikretusius antra karta ?
Jonaitis
| 03/10 09:45 Atsakyti
Life
03/10 09:13

Niekas čia nešika, tik nereikia skiesti nesąmonių neva virusas nemutuoja ir susirgus atsiranda imunitetas.

https://www.nytimes.com/2020/02/29/health/coronavirus-reinfection.html

Pas tamsta teksto suvokimo problemos ? Kur as rasiau kad nemutuoja ? As prasiau pateikti konkrecius skaicius apie "daug" uzsikretusiu antra karta. Panasu, kad paperdi ir tuomet nukreipi demesi kitur.
kart
| 03/10 13:41 Atsakyti
ddt
03/10 13:21

Gal gali išmokti kalbėti pagrįstai. Pasidalink nuoroda į aktualiausią informaciją, jei sakai, kad pašnekovo info pasenusi. Vadinasi turi naujesnę, ar ne taip?

Tai tu ant tiek aklas, jog negali pažiurėti, kad kovo 1 dienos šaltinis?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas