Austrijos GP: penktadienio treniruotė Nr. 2 (17)

Austrijos GP: penktadienio treniruotė Nr. 2
logo 2019 Birželio 28 d. 18:09, Force India

Penktadienio popietę greičiausias Austrijos Spielbergo trasoje buvo „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas, ratą įveikęs per 1:05.086 sek. Valtteri Bottas nuo jo atsiliko 0,331 sek. o Pierre‘as Gasly – 0,401 sek.

Antrosios treniruotės įkarštyje asfalto temperatÅ«ra Spielberge pasiekė 55 laipsnius. „Taip karšta čia dar niekada nebuvo“, - situaciją pakomentavo Toto Wolffas, o „Pirelli“ patikslino – tai kol kas pati aukšÄiausia trasos temperatÅ«ra per visą šių metų sezoną.

Antroji treniruotė vyko tuo laiku ir tomis sąlygomis, kokių yra laukiama kvalifikacijoje ir lenktynėse. Komandos dirbo ties tradiciniais bolidų nustatymais ir vertinant skirtingų mišinių padangų efektyvumą, pradedant nuo kietųjų ir vidutinių.

„Mercedes“ į Valtteri Botto mašiną sugrąžino antrosios versijos jėgainę po rytinio alyvos nutekėjimo – pirmoje sesijoje jis dirbo su senu varikliu. Valtteri gavo ir naują MGU-K modulį – antrą šiame sezone.

Pirmoje treniruotėje iš karto devyni lenktynininkai sugadino savo priekinius sparnus į geltonus trasos kelkrašÄius. Komandos pareikalavo juos pašalinti, bet nieko pakeisti iki antros treniruotės pradžios nepavyko ir lenktynininkams teko bÅ«ti labai atsargiems.

Tačiau Lance‘as Strollas vis vien sugadino priekinį sparną į kelkraštį. Sainzo mašinoje nukentėjo dugnas – Carlosas praleido dalį sesijos, bet vėliau išvažiavo vėl į trasą.

Gasly ir Bottas išlėkė į žvyrą 4 posÅ«kyje, bet dėl to bolidai nenukentėjo.

36 minutę treniruotė buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis – Maxas Verstappenas sudaužė savo RB15 išlėkęs paskutiniame posÅ«kyje. Mašina į barjerą atsitrenkė labai nesėkmingai – į barjero kraštą, dėl to galinė bolido dalis smarkiai nukentėjo. Suveikė pavojingos perkrovos jutiklis, į įvykio vietą atvyko medicinos personalas.

Maxas pats išlipo iš kokpito ir iš pradžių atsisėdo ant motorolerio, bet jo paprašÄ— sugrįžti į avarijos vietą ir atsisėsti į medicinos automobilį, kuris jau buvo nuvažiavęs, todėl pilotui teko šiek tiek pabėgioti.  Verstappeno mašinoje buvo sumontuota „penktadieninė“ greičių dėžė, todėl jos keitimas niekam įtakos neturės.

46 minutę vėl pasirodė raudonos vėliavos. Šeštajame posÅ«kyje mašiną sudaužė Valtteri Bottas. Mašiną užmetė į šoną, ji kirto žvyro juostą ir atsitrenkė į barjerą. Valtteri taip pat pats išlipo iš kokpito ir išvyko iš avarijos vietos medicininiu automobiliu – FIA medicinos atstovas vėliau pranešÄ—, kad smÅ«gio metu perkrova buvo 25G. Po apžiÅ«ros Bottą medikai paleido be jokių pastabų.

Vos tik buvo paskelbtas restartas, po dviejų pirmųjų sektorių Sebastianas Vettelis išlėkė į žvyrą paskutiniams posÅ«kyje – iki barjerų buvo belikę du metrai. Sebastianas lėtai sugrįžo į boksus su sugadintomis padangomis, o po kelių minučių išvažiavo vėl.

83 minutę Carsloas Sainzas irgi išlėkė  Ä¯ žvyrą, bet be didesnių pasekmių.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiKomentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
beglys
| 06/29 15:39 Atsakyti
kart
06/28 18:52

Čia aš visai be ironijos apie važiuoklę, nes McLaren'ai šiemet ją stipriai atnaujinę, kaip ir aero. Viskas sueina į sėkmingą darbą su padangomis.

Atsiprašau, bet nesupratau, kad be ironijos šį kartą rašai. Bet su šiais atėjusiais žmonėmis MC turėtų tikrai atsigauti. Bent jau aš tuom tikiu.
parte
| 06/29 01:08 Atsakyti
Perskaitykit straipsni chebra, epic. Luzau )).
leksas
| 06/28 23:04 Atsakyti
važiuokit bachurai, važiuokit
Runius
| 06/28 21:17 Atsakyti
Va ko reikia kad pasipiltų klaidos ir dabartiniai pilotai apsiverktų - normalių pavojingų neasfaltuotų kelkraščių.
Fekkalli
| 06/28 20:19 Atsakyti
Su tais statymais, kur daugiausiai f1 variaciju?
Pernai topsportas dar duodavo teammate battlus, tiek q tiek race. Dabar kaip tik permeciau - nebera.
Rimvydas Rozenas
| 06/28 19:57 Atsakyti
Davai sporinam kad Kubica paskutinis... :/
Fekkalli
| 06/28 19:50 Atsakyti
Ezo
06/28 19:41

Davai galim, Q vet sekmad 1-2 MB

Deal!
Ezo
| 06/28 19:41 Atsakyti
Fekkalli
06/28 19:38

Azartiskas.
Ir Q uzmetu ant CL vel. Ir gal netgi bus Top2.

Davai galim, Q vet sekmad 1-2 MB
Fekkalli
| 06/28 19:38 Atsakyti
Ezo
06/28 19:27

Vis noras sporintis nepraeina.. :)

Azartiskas.
Ir Q uzmetu ant CL vel. Ir gal netgi bus Top2.
Ezo
| 06/28 19:27 Atsakyti
Fekkalli
06/28 18:15

Pyst ir idomu.

Kas pasporint kad MB ne 1-2 sekmadieni?

Vis noras sporintis nepraeina.. :)
×

TOP naujienos