Automobilio techninė apžiūra iš pirmo karto – misija įmanoma (5)

Automobilio techninė apžiūra iš pirmo karto – misija įmanoma
logo Gegužės 26 d. 09:24, Organiz. nuotr.

Kol vieniems automobilio techninė apžiūra yra varginantis, daug streso keliantis darbas, kuris prieš jį atliekant verčia daug laiko skirti mašinos tvarkymui, tuo tarpu kitiems tai tik nuvažiavimas patikrai, kuri nereikalauja nei jos pakartojimo, nei nemalonių patirčių. Viskas priklauso nuo to – kaip jūs pasirūpinsite transporto priemone ir kaip dažnai lankysitės pas specialistus apžiūrai.

Jeigu norite pats nesukti dėl nieko galvos – Jums visada padės Autodraivas specialistai, kurie teikia mašinos paruošimo techninei apžiūrai paslaugą. Autoservisas Panevėžyje sutvarkys visus gedimus ir svarbiausia – ne tik padės iš pirmo karto „praeiti“ technikinę, tačiau taip pat ir būti ramiu, kad esate saugus kelių eismo dalyvis.

Dažniausiai pasitaikančios „nepraėjimo“ klaidos

Specialistai, kurie atsakingi už technikines automobilio apžiūras, pastebi, kad dažniausiai tautiečių mašinos „nepraeina“ iš pirmo karto dėl tų pačių, pasikartojančių gedimų. Pirmiausia labai dažnai yra netinkamai sureguliuoti šviesų žibintai. Tai yra darbas, kurį turi atlikti profesionalai su specialia įranga, tad patiems namų sąlygomis, deja, niekada nepavyks sureguliuoti tinkamai. Taip pat gana dažnai pasitaikančios problemos yra susijusios su automobilio pakabos sistema. Trečias dažniausiai pasitaikantis gedimas susijęs su netvarkinga stabdžių sistema.

Žinoma, reikia nepamiršti tiek vizualiai, tiek specialių įrankių metu taip pat vertinti ir padangas. Daugelis jas keičia pagal sezoną, tačiau pamiršta, kad su laiku jos dėvisi, tad svarbu atnaujinti. Protektoriaus gylis dažnai būna susidėvėjęs daugiau nei reikia, net vizualiai matyti, kad padangos yra su gumbeliais. Tai pirmiausia turi būti daroma ne dėl to, kad būtų sutvarkomi dokumentai leidžiantys naudoti mašiną, tačiau dėl savęs, savo bei kitų saugumo kelyje.

Taip pat reikia nepamiršti pasirūpinti ir valytuvais, kurie užtikrina gerą matomumą kelyje. Jie turi būti ne tik švarūs, tačiau ir tinkamų matmenų, gerai priglusti prie lango, valyti jį puikiai net ir esant didelei audrai.

O gal bandyti mašiną ruošti apžiūrai pačiam?

„Regitra“ pateikia labai aiškius nurodymus, kurie apibrėžia – kaip turi atrodyti tvarkinga transporto priemonė. Visgi, nors informacija yra labai aiški, tačiau tikrai ne kiekvienam paprasta susitvarkyti mašinos gedimus, net paruošti tokias smulkmenas, kaip galiojantis gesintuvas ir t.t. Dėl to visada geriausia iškart kreiptis į specialistus, kurie kasdien susiduria su automobilių paruošimais techninei apžiūrai. Servisai dažnai net teikia garantijas, kuriose patvirtinama, kad techninė apžiūra bus „praeinama“ iš pirmo karto, o tai padės sutaupyti ne tik pinigų, tačiau ir daug nervų.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zarasuose
IP: 0e1556d | 05/26 11:36 Atsakyti
susimetus kompanija stumdo masinas apziura uz pinigus ,kad butu maziau itarimu daro pakartotina apziura ir nieko nedarius auto ja praeina is antro kart,nekalbant apie ispjaustytus katalizatorius ir suodziu filtrus.Pinigus ima kitas asmuo o apziuristas na ka visko buna nepamato trukumu,geras verslas uz valdiska atlygi ir irankius pildantis kisenes.Todel kaip ir legalus biznis :)))
Žilvinas Vanagickas
IP: a418a3c | 05/26 14:58 Atsakyti
Zarasuose
05/26 11:36

susimetus kompanija stumdo masinas apziura uz pinigus ,kad butu maziau... skaityti daugiau

Man viskas ok ir su beveik naujais, ir su labai senais auto. Viską jie pamato, gali praleisti - praleidžia, negali - nepraleidžia. Gegužę du auto praeidinėjo, senam pamatė virintą katalizatorių, paklausė ar yra, pasakiau, kad pakeistas, jokių problemų (kontekstas gal kažkiek svarbu, nes tik tiek ir buvo klausimų, visa kita be priekaištų). Naujesnio nepraleido, nes žibintas nesikilnojo, remontuojant pamiršo varikliuką prijungti. Sutvarkiau, praėjo. Nebuvo jokių įtartinų dalykų, viskas profesionaliai ir korektiškai.
:/
IP: 9fe9338 | 05/27 18:34 Atsakyti
Nelabai suprantu aš čia prasmės to straipsnio. Mano abu vasarinis iš žieminis po 30+ metų senumo automobiliai. Ir beveik nėra taip buvę, kad nepraeitų iš pirmo karto. O apie pinigų davimą net minties nėra.
Arba tau patinka važinėti barškančia griuvena ir dar pasmirdusia dėl iškrapštyto katalizatoriaus, arba patinka tvarkinga ir kokybiška technika. Vienu atveju tai stresas, kitu atveju tai kaip profilaktinis patikrinimas pas medikus, gal yra ką reik patvarkyti.
padarykite testa
IP: dc1132f | 05/30 11:46 Atsakyti
Žilvinas Vanagickas
05/26 14:58

Man viskas ok ir su beveik naujais, ir su labai senais auto. Viską ji... skaityti daugiau

atvykite i Zarasus ir galiu garantuoti kad nepraeisite apziuros ,nors busite praejes pries savaite .dauguma vietiniu to atsikando ir vaziuoja kitur ,nes del statistikos yra tiesiog zlugdoma apziura,pvz apziuristas pareiskia kad kliba sarnyras ,ji demontavus pasirodo kad jis nekliba ,pretenzijas gali reiksti tik likes apziuroje va ir nesigavo praeiti apziuros ir tokiu psiaudo atveju daug.taigi nuo zmogaus faktoriaus priklauso o ne nuo kad viskas ok.atvykus ir pasakius kad detale buvo gera pareiskia kad jam atrode kad kliba :))) va toks farsas :)))
:/
IP: 0f1df91 | 06/01 23:12 Atsakyti
padarykite testa
05/30 11:46

atvykite i Zarasus ir galiu garantuoti kad nepraeisite apziuros ,nors ... skaityti daugiau

Ar gali daugiau detalių atskleisti. Nutarkuosim taip, kad metus nebeatsisės.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778