B. Ecclestone'as rūpinasi „McLaren“? (45)

B. Ecclestone'as rūpinasi „McLaren“?
logo 2008 Vasario 15 d. 14:00, West
Suomių laikraščio „Turun Sanomat“ teigimu, „Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as pasirūpino, jog praėjusiais metais iš Konstruktorių taurės įskaitos diskvalifikuota „McLaren“ komanda gautų penktus pagal eilę techninio aptarnavimo zonos boksus.
Dėl diskvalifikacijos paskutiniąją vietą praėjusiais metais užėmusiai ekipai šiemet turėjo atitekti paskutinieji boksai, dažniausiai esantys mažesni nei pirmieji. „Turun Sanomat“ tvirtinimu, B. Ecclestone'as pasistengė, kad vienai iš turtingiausių „Formulės-1“ komandų netektų jausti diskomforto.
Teigiama, jog iš pradžių „McLaren“ buvo skirti net treti pagal eilę techninio aptarnavimo zonos boksai, tačiau tokiam sprendimui pasipriešino į juos pretendavusi pernai trečiąją vietą užėmusi „Renault“ komanda. Tada esą ir buvo nuspręsta suteikti penktuosius boksus, kurie pagal planą turėjo atitekti „Red Bull“.
Nei B. Ecclestone'as, nei „McLaren“ šios informacijos oficialiai nepatvirtino.

Komentarai (45)
tinkis vinkis
| 02/16 23:33 Atsakyti
bytta>jo galejo duot arciau ivaziavimo tada nereiketu kinieciams stumt LH :D del tu boksu... manau kad daugelis Mcl fanu pagalvotu... Kam tas penktas? Juk pirmu boksu reikia. Juk ferma per mafia gavo tus pirmus boksus ar ne? Juk taip noretumet pasakyt?
West
| 02/16 21:38 Atsakyti
MS_29>Matai kalba eina ne kas kiek gavo uz cempa.Cia as puikiai zinau kaip pinigai paskirstomi.Cia apie ta 100mil kurie ferrari buvo duoti (ismoketi per du metus po 50mil)kad pratese concordo sutarti. kiti nieko negavo.Taigi pasirodo kad tu pats durnelis!
gran px
| 02/16 15:33 Atsakyti
tai kur dabar avigalviai MAfia?ka? kur aiskiai matomi pokyciai kuriu neturetu buti?
Studzius
| 02/16 13:55 Atsakyti
Slatkus>> Juodžiausioj juodaodžio vietoj? :D baikit pagaliau rietis čia visi. Mafijos vieniems vaidenasi, kitiems neteisybės... Blyn nėra sporto be juodų dėmių!!! O kur tokie pinigai tai ir naiviem nereikia būt, kad nėra f-1 jokių negėrybių... Atsipalaiduojam ir laukiam verčiau naujo sezono ;) viva Ferrari ;)
slatkus
| 02/16 03:55 Atsakyti
Vidocq>>> Jei vietoj McLaren butu Ferrari nemanau, kad tokius komentarus rasytum. Vel butu mafia ir visi kiti nesvarus dalykai. O kai McLaren taip, tai ir II boksus galima duoti ir nieko blogo. Ir ar nors vienas ferraristas parase kad cia maFIA, kad cempiono vardas jau nupirktas ir visokius kitokius briedus. NE. Tai gal pagaliau nustok tu ir visi 1 protingi ir neprotingi rasyti tas nesamones. Jei jusu mylimos komandos/pilotai yra per letos/leti aplenkti Ferrari, tai susitaikykit su tuo ir neieskokit slieku ten kur ju nera (parasyciau tiksliau kur ju nera, bet nenoriu vel dviem savaitems gauti poilsio).
Vidocq
| 02/16 00:12 Atsakyti
vytox dėl glostymo... pirma tvoja beisbolo lazda per galvą. Paskui guzą paglosto. Ar mažiau skauda? paklausia... :)
sutkelis
| 02/15 23:02 Atsakyti
vel pilna intrigu, lukesciu, vilciu, pagyru ir isdidumo. LAUKIU NESULAUKIU NAUJO SEZONO, tada viskas ir paaiskes !!!
bytta
| 02/15 22:13 Atsakyti
nervuotas>>Galvok,gi.Galvok!Na gi,pagal Vidocq!
Vidocq
| 02/15 21:41 Atsakyti
nervuotas o kaip tu galvoji?
nervuotas
| 02/15 21:26 Atsakyti
I komanda pagal ką?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas