B. Ecclestone'as: Maxas – geriausias lenktynininkas istorijoje

B. Ecclestone'as: Maxas – geriausias lenktynininkas istorijoje
logo 2023 Rugsėjo 26 d. 11:59, Getty Images

Interviu „Daily Mail“ buvęs „Formulės-1“ komercinių teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as kalbėjo apie „Formulės-1“ tvarkaraštį, „Liberty Media“ ir apie lenktynininkus.

Bernie Ecclestone'as: „Aš manau, kad pilnai pakaktų 18 etapų per sezoną. Kai mes rengdavome po 20 lenktynių per metus, aš dažnai galvodavau, kad to yra per daug. Reikia galvoti apie komandas. Greitai jos turės samdyti po dvi brigadas lenktynėms. Kai etapų yra 23 ar net 24, daugelio darbuotojų šeimose padaugės skyrybų.

Ne, verslo prasme jie daro teisingai. Jie pasirašinėja ilgametes sutartis, kurios atneša daugiau pinigų. Bet aš tvarkaraštyje palikčiau 18 labiausiai prestižinių etapų, kadangi niekas nežino, kiek iš tikrųjų yra ilgi šie kontraktai, ar organizatorių partneriai nenuspręs, kad reikalai klostosi ne taip jau gerai.

SingapÅ«ras jau ruošiasi išeiti iš „Formulės-1“. Jie skambino man ir klausė, ką aš apie tai galvoju. Aš pasakiau, kad geriau palaukti, pažiÅ«rėti, kaip viskas klostysis, bet nepasitraukti dabar.

Stefano Domenicali paskambino man, kai gavo šÄ¯ darbą. Aš pasakiau jam, kad kai vadovavau pasaulio čempionatui, tai visus sprendimus priiminėjau aš. Akcininkai leido man daryti tai, ką aš laikiau reikalingu. Manau, kad S. Domenicali kur kas smarkiau priklauso nuo „Liberty Media“. Tai gerai matyti lenktynių Amerikoje pavyzdžiu. Taip, kaip jie organizavo lenktynes Majamyje – tikra beprotybė, jie norėjo bÅ«ti tikrais amerikiečiais, o aš stengdavausi „Formulę-1“ išsaugoti „švarią“ - tokią, kokia ji yra.

Gal bÅ«t jie teisÅ«s, o aš neteisus. Bet žiÅ«rėdamas kiekvienas lenktynes, galvoju: „Ką mes norime parodyti - „Formulę-1“ ar visai ką kitą?“

Jie pasamdė Netflix, jie labai susižavėjo šiuo kursu, Bet Netflix tai darys tik tol, kol jiems bus įdomu. Jie visai nepanašÅ«s į senuosius transliuotojus, kurie su mumis bÅ«davo visada.

Maxas yra geriausias lenktynininkas visoje istorijoje, tuo nereikia abejoti. Aš anksčiau sakydavau, kad geriausias yra Alainas Prostas. Dabar aš sakau, jog tai yra Verstappenas. Jis moka iš mašinos išspausti maksimumą. Mano sąraše jis yra aukšÄiau už Lewisą Hamiltoną.

Lewisas, be abejo, yra labai ryškus ir labai talentingas. Lewisas supranta žmones ir iš jų gauna tai, ko nori, o Maxas išspaudžia maksimumą iš bolido. Jie labai skirtingi. Kai Lewisas nevažiuoja, jis gali pasinerti į visai kitą pasaulį – pramogas, o Maxui tai visiškai svetima.

George'as Russellas? Dėl jo aš kol kas neapsisprendžiau. Bet jis man patinka. Jis labai talentingas. Klausimas tas, ką jis gali paaukoti pergalės labui. Jis tikėjosi, kad Carlosas Sainzas pasitrauks iš lenktynių SingapÅ«re. Nemanau, kad jis sugeba taip kruopšÄiai apskaičiuoti savo lenktynes, kaip tai daro Hamiltonas.

Jei būčiau komandos vadovu, tai bÅ«tinai paimčiau Oscarą Piastrį iš „McLaren“. Jis yra labai geras. bet Maxas yra pats geriausias per visą F-1 istoriją“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821