B. Faminas: „Alpine“ neprarado pasitikėjimo O. Szafnaueriu

B. Faminas: „Alpine“ neprarado pasitikėjimo O. Szafnaueriu
logo 2023 Rugpjūčio 20 d. 18:26, Alpine

Bruno Faminas, kuriam patikėta vadovauti „Alpine“ komandai „Formulėje-1“, tikina, kad nors „Renault“ koncerno vadovybė ir priėmė sprendimą nušalinti Otmarą Szafnauerį iš komandos vadovo posto, bet visai ne dėl to, kad patyrusiu vadybininku nustota pasitikėti.

Kartu su juo buvo aleistas ir Alainas Permane, kuris Enstono komandoje išdirbo 34 metus ir pastaruoju metu užėmė sporto direktoriaus postą. Skirtingai nuo jo, Szafnaueris į „Alpine“ komandą atėjo tik 2022 metų pradžioje, tačiau buvo laipsniško ir nuoseklaus komandos konkurencingumo didinimo šalininkas, tuo tarpu „Renault“ koncerno vadovas Luca de Meo reikalavo kuo greitesnių rezultatų.

„Niekas nesako, kad Otmaras Szafnaueris buvo blogas vadovas. Jis ir Alainas yra labai patyrę specialistai, - pasakojo B. Faminas. - Jie buvo didele vertybe komandai, mes tai puikiai supratome. Bet kai tomis sąlygomis konkurencijos lygis yra toks didelis ir mums tenka pergyventi milžiniškus išbandymus, reikia pasiekti absoliučios vienybės, kad visi dirbtų suderintai, o to paskutiniu metu nebuvo.

Mes niekada nepraradome jais pasitikėjimo. Bet kai užsiimame panašių projektų įgyvendinimu, visi „top“ vadybininkai turi būti suderinti vienai ir tai pačiai radijo bangai. Mes dirbome kartu, bet tam tikroje stadijoje supratome, kad skiriasi mūsų nuomonės daugeliu klausimų.

Asmeniškai aš niekada nesakiau, kad praradau pasitikėjimą Otmaru. Aš žinau jo galimybes, jo tarnybinę charakteristiką ir aš žinau A. Permane – abu jie yra puikūs profesionalai. Bet mes turėjome stovėti vienoje rikiuotėje, bet to nebuvo. Komandos rezultatai neatitiko lūkesčių. Gali būti, kad mums nepavyko vienu metu pagreitėti, o varžovams – pavyko.

Mes tęsiame darbus, bet mums reikės daug ką pakeisti, visų pirma – bendrą psichologinį nusiteikimą, bet tai bus tik viena iš užduočių, kuria užsiimsime šiuo periodu. Dar teks daug ką išanalizuoti komandoje“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0