B. Faminas: Svarstyti „Andretti“ tema – ne mūsų reikalas

B. Faminas: Svarstyti „Andretti“ tema – ne mūsų reikalas
logo 2023 Spalio 14 d. 14:45, Alpine F1

„Andretti“ projektas įsteigti „Formulės-1“ komandą jau gavo FIA pritarimą, tačiau tai nereiškia, kad jį bus lengva realizuoti, kadangi „Andretti“ nepalaiko nei pasaulio čempionato organizatoriai, nei dauguma komandų.

Buvo pranešta ir apie tai, kad pirminis „Andretti“ susitarimas su „Renault“ koncernu tiekti amerikiečių ekipai jėgos agregatus taip pat jau negalioja, nes pasibaigė visi numatyti terminai. Beje, prancūzų variklių gamintojai yra linkę sugrįžti į derybas, jei 11-tos F-1 komandos projektas gaus žalią šviesą ateiti į čempionatą.

„Pirminis kontraktas su Michaelu Andretti buvo sudarytas tuo pagrindu, kad jis licenciją dalyvauti gaus anksčiau, - situaciją pakomentavo „Alpine“ viceprezidentas Bruno Faminas. - Iš principo mes neturime nieko prieš 11-tą komandą, jei paaiškės, kad jai atsiradus, „Formulės-1“ akcijos dar pabrangs.

Bet svarstyti šia tema – visai ne mūsų reikalas. Mes tik paisome nustatytų taisyklių – ar tai būtų svarstomas Sportinis reglamentas, ar Konkordo sutartis“.

Bruno Faminas pradėjo vadovauti „Renault“ koncerno programai „Formulėje-1“ prieš pat Belgijos GP, kai iš „Alpine“ komandos buvo atleisti buvę jos vadovai – Otmaras Szafnaueris ir „Alpine“ kompanijos prezidentas Laurentas Rossi, kuris ir buvo pasirašęs pirminę sutartį su „Andretti Global“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0