Bahreine trys sportininkai išbandys „Renault“ bolidą

Bahreine trys sportininkai išbandys „Renault“ bolidą
logo Spalio 22 d. 21:14, Renault Sport

Bahreine vyksiančiuose bandymuose „Renault“ bolidą išbandys trys jau lenktynininkai. Vienas iš jų - šių metų F-3 čempionas Oscaras Piastri.

Be jaunojo australo bandymuose taip pat dalyvaus F-2 pilotas Christianas Lundgaardas. Būtent danas pirmas išbandys „Renault“ bolidą, o antrąją bandymų dieną automobilio vairą perleis minėtajam O. Piastri. Pastarajam tai bus pirmas kartas už F-1 bolido vairo. Tai taip pat bus pirmas kartas po ilgos pertraukos, kai bandymuose debiutuos sportininkas iš Australijos. Paskutinį kartą pilotas iš minėtos šalies F-1 bolidą išbandė 2009 metais. Tai padarė dabartinis „Renault“ lenktynininkas Danielis Ricciardo.

Paskutines dvi dienas F-1 bolidą pilotuos Guanyu Zhou.

„Nekantriai laukiu šios akimirkos. Tai bus mano pirmas kartas, kai pilotuosiu F-1 bolidą. Taigi, tai tikrai bus ta akimirka, kurią ilgai prisiminsiu ir branginsiu“, - sakė O. Piastri.

„Per vieną dieną turėsiu daug ko išmokti. Teks apsiprasti prie bolido galios, stabdžių bei prispaudžiamosios jėgos. Tai tikrai bus didžiulis iššūkis. Bet man tai patinka.“

„Renault“ sporto akademijos vadovas Mia Sharizmanas prasitarė, kad komanda tikisi pamatyti O. Piastrį lenktyniaujantį F-1 po poros metų.

„Visų pirma, jam tai prizas už iškovotą titulą F-3 čempionate. Tai tik vienas iš daugelio dalykų, kuriuos esame jam paruošę. Galų gale po poros metų tikimės jį pamatyti savo komandoje. Taigi, jam tai bus tik pirma diena iš daugelio“, - sakė M. Sharizmanas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas