Bahreino GP: lenktynės

logo 2005 Balandžio 03 d. 18:17, Renault
„Renault“ komandos atstovas Fernando Alonso nugalėjo jau antrosios iš eilės šių metų sezono „Formulės-1“ lenktynėse!
Taip pat antrąkart iš eilės ant antrojo apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „Toyota“ pilotas Jarno Trulli. Pirmąkart šiame sezone pirmajame trejetuke finišavo „McLaren“ komandos narys Kimi Raikkonenas.
Puikią ketvirtąją vietą iškovojo kitas „Toyota“ pilotas Ralfas Schumacheris, o net penktą vietą užėmė šiame etape Juaną Pablo Montoyą „McLaren“ ekipoje pakeitęs Pedro de la Rosa.
Ferrari“ komandos lyderis Michaelis Schumacheris lenktynių nebaigė, 12-ame rate pasitraukdamas iš trasos dėl radiatoriaus gedimo. Nesėkmingai pasirodė ir nuo kol kas nežinomų problemų visas lenktynes kentėjęs Rubensas Barrichello, paskutiniajame rate praradęs 8-ąją, paskutinę, už kurią dar skiriami taškai, poziciją.
Ir vėl nesėkmės lydėjo BAR ekipą. Jensonas Buttonas iš lenktynių pasitraukė įveikęs 47 ratus, o Takuma Sato – vos 27.
Lenktynių nebaigė ir nugalėtojo F.Alonso komandos draugas „Renault“ ekipoje Giancarlo Fisichella. Panašu, kad sugedo italo bolide įmontuotas variklis.
„Red Bull“ ekipos narys Christianas Klienas, puikiai pasirodęs kvalifikacijoje ir užėmęs 8-ąją starto poziciją, iš jos pajudėti nesugebėjo dėl elektronikos gedimo ir lenktynėse neįveikė nei vieno rato.
Iš viso finišo liniją pasiekė vos 13 bolidų. Nemenka to priežastis greičiausiai buvo ir tai, kad oro temperatūra lenktynių Bahreine metu siekė net 42 laipsnius šilumos.
Artimiausios „Formulės-1“ čempionato lenktynės – po trijų savaičių, balandžio 24 dieną, vyksiantis San Marino GP Imolos trasoje.