Bahreino GP: penktadienio treniriuotė Nr. 1

Bahreino GP: penktadienio treniriuotė Nr. 1
logo 2023 Kovo 03 d. 14:31, Unsplash

Pirmoje pirmojo šių metų sezono treniruotėje neaplenkiamas buvo „Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas, antroje pozicijoje palikusį „Aston Martin“ sportininką Fernando Alonso ir trečią vietą užėmusį pasaulio čempioną Maxą Verstappeną su „Red Bull“ mašina.

Sakhiro autodrome šiandien per pirmą treniruotę buvo saulėta ir sausa. Oro temperatÅ«ra pasiekė 27 laipsnius pagal Celsijų, o trasa buvo įkaitusi net iki 42 laipsnių.

Praėjus tik šešioms dienoms po žiemos bandymų pabaigos Bahreine „Formulės-1“ lenktynininkai ten pat pradėjo ir pirmojo 2023 metų sezono renginius – jau kalendorinio pavasario penktadienį išvažiuodami į pirmąją oficialią treniruotę. Dauguma komandų iki paskutinės minutės slėpė pačius naujausius automobilių atnaujinimus – ir pirmoje treniruotėje bandė išnaudoti jų efektyvumą.

Važiavimuose neapseita be problemų. Naujokas Oscaras Piastris išlėkė už trasos ribų, kai dėl vėjo gÅ«sio bolidas buvo nublokštas į šalį. Kitas naujokas Loganas Sargeantas skundėsi, kad kokpite jaučia degėsių kvapą, bet važiavo toliau. Po traumos atsigavęs Lance'as Strollas nuvažiavo du ratus ir sugrįžo į trasą dėl skysčių nutekėjimo iš hidraulinės sistemos, todėl prarado daugiau nei pusvalandį.

Carloso Sainzo bolidas buvo apsuktas užvažiavus ant kelkrašÄio 9 posÅ«kyje, jis lėtai sugrįžo į boksus ir po kurio laiko išvažiavo vėl į trasą.

S. Perezas artimiausią persekiotoją aplenkė beveik puse sekundės.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983