Bandymai: 2009-03-03, Jerezas (86)

Bandymai: 2009-03-03, Jerezas
logo 2009 Kovo 03 d. 20:20, Toyota
Šiandien, kaip ir vakar, Jereze greičiausias buvo „Toyota“ pilotas Timo Glockas, kuris įrodė, kad ne tik šlapia, bet ir sausa danga TF109 bolidas yra labai greitas.
Vokietis buvo vienintelis, įveikęs vieną Jerez de la Frontera trasos ratą per mažiau, nei 80 sekundžių.
„Diena buvo produktyvi“, - kalbėjo T. Glockas.
„Ryte mums vėl kiek nenusisekė su sąlygomis, kurios apsunkino mums lenktynių simuliavimą. Bet buvo naudinga sužinoti kurio metu reikia keisti „slick“ padangas ir mūsų greitis buvo neblogas.“
„Likusią dienos dalį važiavome sausa danga. Daug dirbome su važiuoklės nustatymais bei važiavimo trumpais atstumais, kad įveikti numatytą programą. Per šias dvi dienas įveikėme daug mylių ir pasiekėme progreso.“
Po vakar praleistos garaže dienos į trasą grižęs Felipe Massa („Ferrari“) įveikė net 134 ratus. Dar viena įdomi detalė iš „Ferrari“ stovyklos – šiandien bandymus stebėjo Michaelis Schumacheris.
Daugiausiai ratų šiandien įveikė Fernando Alonso („Renault“), kuris apsuko trasą net 152 kartus.
„Šiandien buvo labai produktyvi diena, nes man pavyko įveikti net 152 ratus, kurie mums suteikė daug naudingų duomenų“, - komentavo savo darbą F. Alonso.
„Šioje sezono stadijoje yra svarbu automobilyje praleisti kuo daugiau laiko, kad priprasti prie tokių naujų taisyklių, kaip reguliuojami sparnai ir KERS sistema, tad aš laimingas, kad tiek daug šiandien nuveikėme.“
„McLaren“ ekipai vėl atstovavo Heikki Kovalainenas, o „Force India“ piloto vietą užėmė Adrianas Sutilas, pakeitęs kolegą Giancarlo Fisichellą.
„Ryte turėjome nežymią problemą, bet sugebėjome su ja susitvarkyti per pietus i pradėjome darbą“, - aiškino A. Sutilas.
„Padangos dabar reiškia daug, o įvairūs mišiniai veikia skirtingai – reikia rasti gerus nustatymus ir priversti juos dirbti ir būtent į tai dabar esame sutelkę dėmesį.“
„Bolido galas buvo kiek nestabilus ir slydo, bet rytoj matysime kas tai. Bent jau automobilis yra labiau patikimas ir galima pabandyti įveikti rimtus atstumus.“
Į „Red Bull“ bolidą vėl grįžo Markas Webberis, kuris užbaigia savo adaptavimąsi bolide po patirtos traumos, tuo tarpu BMW vėl pilotavo Robertas Kubica, o Nico Rosbergas atstovavo „Williams“.

Komentarai (86)
Tommasi
| 2009 Kovo 05 d. 01:50
Nuno>> zinok per daug persistengt nereik. uztenka viena kart isvaziuot greitam ratui tusciu baku ir be balasto kad uzimt pirma vieta. cia ne kvalifikacija kad kazkas skaiciuotu bolido svori. jei tu galvoji kad visi stengias parodyt greita rata tai labai klysti.
Nuno
| 2009 Kovo 04 d. 21:39
eGZpertai> alonso 150 ratu dalina atkarpomis po 3 ratus, kad tik aukstesne vieta uzimtu, o kiti - darbo bites - plusha be sustojimo, nekreipdami demesio i rezultata. tikriaus kitoms komandoms neidomu pasirodymi remejams ir t.t. sunku susitaikyti, kad cia bus ne pernykstis renault?
Tommasi
| 2009 Kovo 04 d. 20:35
Snooker>> lolz :D
T-Ervis
| 2009 Kovo 04 d. 19:28
Man labai idomu ką ne kurie prakutę ekspertai po kokių penkių etapų čirškės.Jau yra tokių kurie ir finalą sudėliojo.
Pyton
| 2009 Kovo 04 d. 19:14
nu ka Hamis tik Sutila aplenke :) ir liko 7
Snooker
| 2009 Kovo 04 d. 19:09
Tommasi, as paaiskinsiu. Alonso siuo metu neturi net kazko panasaus i konkureta, pagal greiti. Dabar kai jis turi gera bolida, kokiu tempu uzsinori, tokiu ir vaziuoja, del to ir sokineja greitis. Kai visi like pilotai daug zemesnio kalibro, gali sau daug leist, sokinet ar dar ka daryt:)
Tommasi
| 2009 Kovo 04 d. 18:52
Ponaitis, tai tu man paaiskink kodel renault bolido tempas toks sokinejantis. lyginant sekmadieni ir dabar?
Arx
| 2009 Kovo 04 d. 17:43
na ka 20 minuciu ir bus aisku ;) HAM sutila aplenke ;)
Fiero
| 2009 Kovo 04 d. 17:39
o jus nepamirstas, kad cia tik treniruotes, nes kiti jau sezono pabaiga prognozuoja... siemet pajegumo nematysime net po pirmuju lenktyniu, nes ne visos komandos KERS naudos, o cia dar tik treniruotes, dar net neaisku kokie bolidai ir t.t.
Ponaitis
| 2009 Kovo 04 d. 17:37
Tommasi, nu sakau, klysti, buk objektyvesnis, man saziningai nepatinka hamis, o Alo net labai mielas, bet kai vaziuoja gerai, as keliu kepure, siuo atveju, hamis siandien ir per interviu ir trasoje, net tuscias nieko neparodo, bent kol kas, liko dar kokiu 10 ratu ir bus finalas.
×

F-1.lt pulsas