Barselonoje prasidėjusiuose antruosiuose bandymuose greičiausias L. Norrisas

logo 2019 Vasario 26 d. 19:08, McLaren F1

Barselonoje šiandien prasidėjusiuose F-1 bandymuose geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo „McLaren“ pilotas, čempionato naujokas, Lando Norrisas.

Pirmoje dienos pusėje jaunasis britas įveikė 38 ratus ir buvo priverstas sustoti trasoje dėl hidraulikos gedimo.

Po pietų sportininkas grįžo į trasą ir vakare, naudodamas C5 mišinio padangas, užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių. O iki važiavimų pabaigos likus 20 minučių, „McLaren“ bolidas vėl sustojo trasoje.

„Red Bull“ pilotas Pierre‘as Gasly buvo greičiausias pirmoje dienos pusėje, kol jo rezultato nepagerino „Alfa Romeo“ atstovas Antonio Giovinazzi. Antroje dienos pusėje prancūzas dar kartą pakilo į pirmą vietą, bet jo rezultatą pagerino minėtasis L. Norrisas.

Trečioje vietoje šios dienos važiavimus baigė „Racing Point“ pilotas Lance‘as Strollas. Tuo tarpu tik antroje dienos pusėje trasoje pasirodęs Sebastianas Vettelis liko ketvirtas. „Ferrari“ atstovas didžiąją laiko dalį skyrė ilgoms distancijoms, kurių metu naudojo C3 ir C4 mišinio padangas.

Jei S. Vettelis šiandien įveikė 81 ratą, tai pirmoje dienos pusėje su komanda dirbęs Charlesas Leclercas nuvažiavo tik 29 ratus. Sportininkas, dėl problemų su aušinimo sistema, daug laiko praleido komandos garaže.

Pirmoje dienos pusėje problemų pavyko išvengti „Mercedes“ atstovui Lewisui Hamiltonui. Britas dėmesį skyrė ilgoms distancijoms ir naudojo C2 bei C3 mišinio padangas. Tuo tarpu L. Hamiltono komandos draugui Valtteri Bottui šiandien nesisekė. Po pietų vos pasirodęs trasoje suomis dėl gedimo buvo priverstas sustoti. Komanda pakeitė variklį V. Botto bolide. Sugrįžęs į trasą sportininkas viso įveikė 7 ratus.