Barselonoje ruošiasi bandymų pradžiai (4)

Barselonoje ruošiasi bandymų pradžiai
logo Vasario 11 d. 14:12, Haas

Barselonoje baigiamas pasiruošimas žiemos bandymų startui, iki kurio lieka lygiai savaitė. Pirmieji sunkvežimiai su komandų įranga jau pasiekė Circuit de Catalunia trasą.

Visos „Formulės-1“ ekipos Katalonijos žiede dirbs 8 bandymų dienas, paskirstytas į dvi sesijas – nuo vasario 18 d. iki 21 d., po to bus keturių dienų pertrauka, vėliau, vasario 26 d. darbas bus atnaujintas ir jis tęsis iki kovo 1 d. imtinai.

Pagal tradiciją bandymuose nemokamai gali apsilankyti visi, kas turi bilietus į 2019 metų Ispanijos GP etapo lenktynes, o likusieji gali stebėti komandų pasirodymus iš tribūnų mokėdami po 18 eurų už dieną. Bet jei norisi dar patekti ir į ekskursiją po autodromą, teks sumokėti 50 eurų. Tiek pat kainuoja bilietas, suteikiantis teisę pasivažinėti vietiniame kartodrome ir pasivaikščioti techninio aptarnavimo juostoje.

Jei kas nors nori pasidomėti, kas dedasi komandų verslo klube („paddocke“) bandymų dienomis, tai toks malonumas kainuos 99 eurus. O lankytojai, kurie sutiks sumokėti po 266 eurus, bus aptarnaujami kaip VIP klientai ir galės patekti į „Montjuis Club“.

Šis klubas yra virš komandų boksų, iš kur puikiai matyti starto-finišo tiesioji, techninio aptarnavimo zona bei verslo klubas.  Tiems, kas gali išleisti tokią sumą, bus rengiama ekskursija po verslo klubą ir techninio aptarnavimo juostą, jie galės užimti pačias geriausias vietas centrinėje tribūnoje ir, suprantama, bus maitinami. Reikia manyti, kad pageidaujančiųjų pakanka, nes oficialiame autodromo puslapyje įspėjama, kad vienam asmeniui bus parduodami ne daugiau kaip 5 bilietai.

Komentarai (4)


A85
| Vasario 11 d. 16:56
Aš norėjau pasiimti Paddock pass vienai dienai, bet mano piniginė įtaria, kad užteks ir paprasto GA :D Jei viskas gerai, ir neapsisnargliosiu, tai bent porą dienų per pirmus testus tikiuosi aplankyt, o gal ir visas 3.

Kas dėl bilietų, tai prie bilietų kainos dar reikia pridėt aptarnavimo mokestį. Bent jau pernai paprastus GA galima įsigyti prie trasos. Kiek matau iš trasos informacijos, tai dar likę beveik visų kategorijų bilietų, visoms dienoms.
Arturas Shinkevichius
| Vasario 11 d. 16:54
Matyt bus labai įdomu pasivaikščioti po boksus, kuomet TOP komandos savo garažus bus širmomis uždengę :D
astralas
| Vasario 11 d. 16:14
deivec
| Vasario 11 d. 15:41

Kazkas gal buvote Montjuis Club ? Kokie ispudziai ?

Man rodos AF1 buves
deivec
| Vasario 11 d. 15:41
Kazkas gal buvote Montjuis Club ? Kokie ispudziai ?
×

F-1.lt pulsas