Baudą po finišo gavęs F. Alonso: „Daugiau nusivylėm FIA, nei patys savimi“

Baudą po finišo gavęs F. Alonso: „Daugiau nusivylėm FIA, nei patys savimi“
logo 2023 Kovo 19 d. 21:31, Pirelli

Trečioje pozicijoje finišavęs Fernando Alonso spėjo atlikti visus įprastus formalumus: duoti televizinį interviu, nueiti į atsišaldymo kambarėlį bei užlipti ant podiumo, kur buvo įteiktas trofėjus.

Visgi po podiumo "Formulės-1" sirgaliai sužinojo, kad ispanas gavo papildomą 10 sekundžių baudą.

Dėl to oficialioje rikiuotėje trečiąją vietą užėmė George'as Russellas, kuris savo taškų sąskaitą dabar pasipildys papildomais 3 taškais. Nuo 12 iki 15.

Nepaisant gautos baudos, F. Alonso liko patenkintas šiomis lenktynėmis.

„Gerai važiavau, dėl to ši bauda nėra tokia skausminga, atvirai kalbant. Buvau ant podiumo, pasidariau nuotraukų, gavau trofėjų, švenčiau, tačiau dabar staiga turiu trimis taškais mažiau – neturiu 15, turiu 12“, – situaciją aiškino ispanas. 

„Manau, kad tai labiau FIA prastas pasirodymas, nei mūsų. Duoti baudą, kai praėjo 35 ratai nuo paskutinio sustojimo, yra neteisinga. 

Jie turėjo pakankamai laiko mane informuoti apie baudą, kadangi jei būčiau žinojęs, galbūt būčiau pabandęs sukurti 11 sekundžių pranašumą prieš artimiausią varžovą.

Žinau, kad šiuo metu komanda aiškinasi su teisėjais, kadangi mes nesuprantam dėl ko buvo duota antroji bauda“, – apie teisėjų sprendimą kalbėjo „Aston Martin“ lenktynininkas. 



Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Lukas Povilaitis 0
2. smicas 0
3. Aurimas8908 0
4. molinis_e 0
5. Aušrius Kučinskas 0