Baudos išvengęs O. Piastris: „Palyginus su Vegasu, tai geras sugrįžimas“

Baudos išvengęs O. Piastris: „Palyginus su Vegasu, tai geras sugrįžimas“
logo 2023 Lapkričio 25 d. 19:55, Reddit vartotojo nuotr.

Oscaras Piastris po kvalifikacijos Abu Dabyje buvo vienintelis, kuris galėjo nubaustas griežtesne bauda. 

McLaren“ lenktynininkas pateko į teisėjų akiratį dėl Pierre'o Gasly užlaikymo paskutinėje kvalifikacijos dalyje. Jis užėmė trečią vietą ir galiausiai, po teisėjų sprendimo, išsaugojo sunkiai pasiektą poziciją.

Po kvalifikacijos O. Piastris teigė: „Šį savaitgalį automobilis yra labai greitas. Tai, palyginus su Vegasu, yra geras sugrįžimas, esu patenkintas būdamas pirmajame trejete.“

Dėl klaidos paskutiniame greitajame rate: „Nežinau, ar būtų rezultatas kitoks, esu pakankamai laimingas. Man šis savaitgalis buvo pakankamai chaotiškas, tačiau aš svarbiausiu momentu sugebėjau susiimti.“

Ar įmanoma išlaikyti greitį lenktynėse ir kovoti su „Ferrari“?: „Sunku pasakyti, niekas dar nespėjo važiuoti ilgesnės atkarpos, todėl sudėtinga žinoti kaip bus, tačiau, manau, galime pasitikėti savo jėgomis.

Viskas yra paslaptyje, tačiau tai, turbūt, didžiausia paslaptis per visą šį sezoną, kalbant ypatingai apie normalaus formato savaitgalius, turime palaukti ir pamatysime“, – su „Sky Sports“ kalbėjo australas. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0