BBC: S. Vettelis yra pasirašęs sutartį su „Ferrari“ (75)

BBC: S. Vettelis yra pasirašęs sutartį su „Ferrari“
logo 2012 Spalio 15 d. 08:55, Red Bull/Getty Images
Ferrari“ komanda yra pasirašiusi sutartį su Sebastianu Vetteliu, ir vokietis turėtų lenktyniauti italų ekipoje nuo 2014 m. sezono, remdamiesi savo šaltiniais tvirtina BBC.
Teigiama, kad dukart „Formulės-1“ pasaulio čempionas yra įsipareigojęs po kito sezono pereiti į „Scuderia“, jei ši išpildys kontrakte numatytą sąlygą – užims nustatytą vietą Konstruktorių taurės įskaitoje.
Būtent dėl to, tvirtinama, ir buvo nuspręsta dar vieneriems metams pratęsti sutartį su Felipe Massa. Prisivilioti bet kurį kitą pajėgų pilotą vos vienam sezonui, panašu, buvo pernelyg sudėtinga.
S. Vettelio priėmimui į „Ferrari“, BBC duomenimis, pritarė ir „Ferrari“ komandos lyderis Fernando Alonso. Ispanas, kartu pažymima, nepritarė ekipos metų pradžioje svarstytai galimybei iš „McLaren“ persivilioti Lewisą Hamiltoną, vėliau nusprendusį pereitį į „Mercedes“.
„Red Bull“ komandos teigimu, S. Vettelis yra pasirašęs sutartį iki 2014 m. pabaigos, tačiau ekipos atstovai yra prasitarę, kad kontrakte numatytos išėjimo prastų rezultatų atveju ar net vien vokiečio noru sąlygos.

Komentarai (75)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Adomas Skrebe
| 08/03 21:48 Atsakyti
Pidaras
deivec
| 10/17 11:25 Atsakyti
nenorejo hamio :D:D:D
Cellder
| 10/16 11:15 Atsakyti
MIRKA> čia 1_protingui labai skaudi tema... nega to, kad teko raudona Ferrari atributika pasipuošti stebint lenktynes, pamiršti visas maFIA, tai dar ir Alonso MS pėdom seka... tik va kaip minėjai vienas bent 7x tapo, o Tobulajam kažkaip vis nesiseka kaupti titulų... :)
Hacpatb
| 10/16 01:13 Atsakyti
Seniai jau kalba apie tai, atrodo visai logiska kai Ferrari pasilieka Massa. Butu smagu stebeti ju tarpusavio dvikova vienodais bolidais
Motorman
| 10/15 21:25 Atsakyti
SV Ferrari? Gal ir realus, nors ir ne visai laukiamas įvykis. Vetteliui tai būtų protingas žingsnis, vis dėlto nemanau, kad RB ilgai išliks tokie konkurencingi (istorijoje galima rasti panašių atvejų: Williams, Benetton, galų gale Renault ir nemažai kitų). Pasitrauks Newey, pasitrauks Vettelis, keisis taisyklės, galų gale ši ekipa labaiu reklaminė (nemanau, kad Red Bull buvo įkurta vien patenkinti sportinius interesus ar kurti inovacijas automobilių pramonei) ir ilgainiui Red Bull strategija rinkų plėtimosi atžvilgiu gali pasikeisti... Nesakau, kad šios prognozės išsipildys, gal RB varžysis dar ir po n metų, kas žino? Grįžtant prie temos, Vetteliui būtų gerai patekti į komandą, kuri užtikrintai būtų viena iš TOP narių, o Ferrari tokia ir yra. Tuo tarpu Ferrari gal irgi neblogai turėti šį lenktyninką... Nors Alonso Ferrari kombinezonas vis vien derėtų geriau. Kaip bus pamatysime ateityje.
Skirmux
| 10/15 20:50 Atsakyti
> vaidzio. Nors artimiausiais metais klausimas ar tai aktualu, bet tiesos kame sakai YRA - pamažu, pamažu reikia ruoštis ir tam. O kol kas lyginant tarkim su Vetteliu abu tikrai greiti, FA turi pranašumą - protą, bet laikas eina ir FA amžinai pike nebus. O kol kas tam perėjimui yra nemažai laiko ir galima padaryti neblogą titanų dvikovą.
Marijus Vaskelis
| 10/15 20:42 Atsakyti
ech.... tokia komanda susudins :((( reikia cia blin pirsto...
vaidzio
| 10/15 20:31 Atsakyti
na kad FA gali nueiti i antra plana manau labai realu, jis jau visgi bus metuose, o SV ateitis...
MIRKA
| 10/15 20:04 Atsakyti
1_Protingas> O, galvojau nieks neatsimins, kad daugiau kaip pries metus jau sakiau, jog Alonsui reikia zut but titulo, nes pinigai sumoketi i prieki... Kitu atveju ateis 4x fingerboyus ir beliks graudziai verkt gavus Nr.2, nes FIAt massos/trydocelio vieta amzina. Kas liecia pati, tai man gan juokinga - tiek stumei ant MSC, bet Alonso identiska situacija, peda pedon, tik tas proteguojamasai (varzovus nuolat isrenkant ar baudas dalinant) bent 7x tapo, ko apie Alonsiu nepasakytum, nors ir varzovus banina, ir renka bolidus... bet nepadeda nors tu ka, tik massa greiteja :D Bet ateitis jiems atrodo vel zada susieit, ta prasme galesim ziuret kaip antro desimtuko pilotas kovos su bolidu, o mums beliks ziuret ta agonija. As pvz. esu tikrai uz, kad Vettel pereitu i FIAt, ir smagu kad kai kas tokia mano issakyta minti atsimena ;P
Skirmux
| 10/15 20:03 Atsakyti
Labai puiki žinia - tikiuosi išties taip ir nutiks. Nors ir Vettel'io kaip žmogaus ne itin mėgstu, bet dėl performance let it be - būtų labai įdomu pamatyti du tokius stiprius lenktynininkus Ferrari. Iš lenktynininkų pusės, manau, būtų tikrai STIPRU, tuo pačiu ir strategiškai nauja Ferrari. Kiek pasiteisins ar pasiteisintų du išties stiprūs - laikas parodys, bet kad įdomu - faktas. O verksniai ir kitokio plauko "variantai" būkite ramūs ir mažiau lokite su savo užstrigusiom, bukom plokštelėm. Viskas bus gerai ir bus įdomu bet kuriuo atveju.
×

TOP naujienos