Belgijos GP: šeštadienio treniruotės (15)

Belgijos GP: šeštadienio treniruotės
logo 2013 Rugpjūčio 24 d. 13:35, Getty Images
Paskutinėse treniruotėse prieš Belgijos GP kvalifikaciją geriausią rato įveikimo laiką pasiekė ir penktadienį dominavęs „Formulės-1“ čempionato lyderis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“.
Pagrindinę konkurenciją energinių gėrimų gamintojo komandos atstovams sudarė „Ferrari“ komanda. Šiai atstovaujantis Fernando Alonso vokiečiui nusileido tik 0,105 sek.
Treniruotėse pasižymėjo „Toro Rosso“ pilotas Jeanas–Ericas Vergne. Prancūzas, važiavęs itin greitai kietesnėmis padangomis, sugebėjo pasiekti ketvirtąjį rezultatą.
Ir toliau geros formos nedemonstravo „Mercedes“. Šios pilotai, kaip ir ankstesnėse treniruotėse, tūnojo rikiuotės viduryje.
Belgijos GP kvalifikacijos pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku.


Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jekesas
| 08/24 15:28 Atsakyti
Čiltonas iš kitos lygos. Iš Sekmadienio mėgėjų lygos. Ir didžiausias skirtumas šiame sezone vienoje komandoje yra ne tarp Raikoneno ir Grožano ka rodo tasku skirtumas, o tarp Bianchi ir Chiltono, ko neparodo taškai, bet parodo laikų skirtumai. O Vergne atrodo labai motyvuotas, greičiausiai dėl to, kad jis yra nurašomas, o komandos draugas Riciardo išaukštinamas. Spaudžia net treniruotėse.
Ignas Gendvilas
| 08/24 15:09 Atsakyti
Man vis vien nedaeina, ką čia veikia tokie kaip Chiltonas... Nedaro pažangos važiuodamas (kaip man atrodo...).
Pugis
| 08/24 14:52 Atsakyti
lyja
Ferrari>Schumis
| 08/24 14:44 Atsakyti
cia jei kas noretu pasiziureti tiesiogiai italu ispanu ir anglu kalbomis neblogas saitas ziureti sporta, http://www.rinconrojadirecta.com/ , ir laukiu Alonso pergales ;)
Xtreem-speed
| 08/24 14:44 Atsakyti
Nors truputi ne į temą, bet profilaktiškai sveika.
Xtreem-speed
| 08/24 14:43 Atsakyti
Kadangi nelabai kas mato diskusijose parašysiu čia :) ĖĖĖ Aminai jūs bl..... Vėl sakysite, kad va sukčiaujam. Tvarkykite savo puslapį arba samdykite normalius programuotojus. Padariau du keitimus ir toliau duoda daryti keitimus. Tai jei jūs eilinį kartą nesugebate susitvarkyti svetainės ir kažkas sugalvos pasidaryti papildomus keitimus, JŪS NETURĖSITE NET TEISĖS BAUSTI, JŪS ADMINAI PATYS KALTI KAD ESATE NEATSAKINGI ir dar kartą pasakysiu, neturėsite net teisės teisti žaidėjų už tai ką patys neprižiūrite ir pridarote klaidų. Jei leidžia keistis reiškia galima, čia ne MŪSŲ o JŪSŲ klaida, kaltė ir atsakomybė.
HnrS
| 08/24 14:34 Atsakyti
Keisčiausia yra tai, kad ši trasa yra ilgiausia ir daugiausiai pilotų sutelpa į sekundę. Ne pirmus metus pastebiu. Kažkaip nelogiška :?
Mykolas Gurkovas
| 08/24 14:16 Atsakyti
15 pilotu i sekunde sutilpo
Mykolas Gurkovas
| 08/24 14:15 Atsakyti
na jai lenktynese nebus lietaus tai ferari ir str tikrai nestokos cia greicio o su drs lenkimu is ju pamatysime
Mantas Nedzvieckas
| 08/24 14:12 Atsakyti
Martynas>> cia Vergne laikas su mediumais pasiektas su kietom buvo greiciausias 1:49.7 lygtai pirmoj treniroutes daly kai visi su kietom vaziavo..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas