Bernie: dėl dvigubų taškų taisyklės kaltinkite „Ferrari“ (49)

logo 2014 Vasario 04 d. 21:20, F-1.LT
F-1 vadovo Bernie Ecclestone‘as pareiškė, kad dvigubų taškų taisyklė čempionate buvo įvesta tam, kad padėti „Ferrari“ ekipai kovoje dėl čempionų titulų.
Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį buvo paskelbta, kad šių metų F-1 sezono paskutinėse lenktynėse, kurios vyks Abu Dabyje (JAE), tiek pilotams, tiek komandoms bus skiriama dvigubai daugiau taškų nei įprasta. Ši taisyklė sukėlė nepasitenkinimo bangą tiek iš kai kurių F-1 pasaulio atstovų, tiek iš čempionato sirgalių pusės.
Žurnalistas Christianas Syltas laikraštyje „CityAM“ cituoją B. Ecclestone‘ą, kuris pripažįstą, kad minėtoji taisyklė buvo įvesta siekiant padėti „Ferrari“ komandai.
„Kalbėjausi apie tai su Luca di Montezemolo ir jam pasakiau: „Viskas labai paprasta kodėl atsirado ši taisyklė. Ji atsirado, nes jūs buvote nepakankamai stiprūs. Jei būtumėte darę tai, ką iš tikrųjų turėtumėte daryti, tokios taisyklės nebūtų prireikę.“ Jis man tik atsakė: „Žinau, žinau.“, – pasakojo F-1 vadovas B. Ecclestone‘as.
„Ferrari“ paskutinį kartą čempiono titulu džiaugėsi 2007 m., kuomet lenktynininkų įskaitoje triumfavo Kimi Raikkonenas.
Pastaruosius keturis metus nesustabdomas buvo „Red Bull“ ir Sebastiano Vettelio duetas. Būtent pastarosios ekipos vadovas Christianas Horneris norėtų, kad minėtoji dvigubų taškų taisyklė ateityje būtų pakoreguota.
„Per pastaruosius keturis metus, du kartus čempionas paaiškėjo tik po paskutinių sezono lenktynių. Taip nutiko galiojant ankstesnei taškų sistemai“, – kalbėjo „Red Bull“ komandos vadovas C. Horneris.
„Kad neliktų to loterijos elemento sezono gale, galbūt derėtų pagalvoti apie dvigubų taškų skyrimą paskutinėse trejose lenktynėse.“

Komentarai (49)
1_Protingas
| 02/06 21:20 Atsakyti
evbi > o siūlai viską mest ir žiūrėt a evbis komentaro neparašė :D įdomus supratimas. O kas dėl taškų tai dar nematau kaip čia galėtų būt ar galėjo būt per praeitus čempionatus Alonzui. Kad i penkigubai taškų visvien tai nieko nekeistų - tai kur tu čia naudą pamatei nesuprantu. Ar jau šymet matai? Padangų rezultatus matėm - vieni buvo iki keitimo ir kito po, o taškus, kad i kiek bekaitaliotum Fetelis čempionas.
evbi
| 02/06 19:22 Atsakyti
1_Protingas> A ne liūdna ir ne šalta krūmuose sėdėt įlindus?
evbi
| 02/06 00:49 Atsakyti
O jei daba tik italijonus proteguos, tai kaip bus su padangom šymet, jei buliam vė netiks? Jau nekeis jiem padangų, jei verks i prašys? I a lygiai tep vimdytų Alonzo titulas, iškovotas italijonų protegavimo fone, a ne? Atsakyk nekankink, nepalik nežinioj....
evbi
| 02/05 22:21 Atsakyti
1_Protingas> Tai tep i ne atsakei, ką ta maFIA proteguoja - bulius a italijonus?
1_Protingas
| 02/05 22:15 Atsakyti
oho, kokios aistros dėl vieno posto evbi! Sutinku, šlykštu eilinį sykį iš maFIA girdėti apie ferarių protegavimą - nuo tokių kalbų vimdo kaip gūdžiais šumacheriozės laikais.I ką?
evbi
| 02/05 21:30 Atsakyti
Zeto> Tai gal tu už savo bendramintį į užduotą klausimą atsakysi? Nes bendramintis prapuolęs kažkur, delsia atsakyt, nors žadėjo... :)
lestat
| 02/05 21:09 Atsakyti
Badoer>> Suklydau rashydamas trasos pavadinima bet rezultatai tai ABu Dabio formula 1 saite
PSV
| 02/05 20:39 Atsakyti
buvo ferrari + Jis , o dabar ferrari + Ji :D
Zeto
| 02/05 20:26 Atsakyti
ir vel viskas del ferari, net jei tai ir negarantija, kad jiems pades, gal net pakenks, jeigu bus situacija, bet esme, kad net tokie familiarus pokalbiai, kad jau reikia pasitempti ir t.t. rodo kiek slykstumo turi visa tai. Mases nori matyti ferari laimint ir jiems nesvarbu kaip. Va todel visada smerksiu ta prakeikta komercini projekta, kuomet ferari+JIS buvo panaudoti populiarumui didinti ir kiek daug avigalviu ant to pasimove. O dabar patys vadai jaucia spaudima patenkinti savo "narkomanus", kuriuos tuo uzkrete.
evbi
| 02/05 17:43 Atsakyti
1_Protingas> Kiba sunkus klausimas, ka tep ilgai nežinioj kankini...?
×

TOP naujienos