Bernie ir F-1 komandos: Bahreino GP įvyks (6)

Bernie ir F-1 komandos: Bahreino GP įvyks
logo 2012 Kovo 29 d. 14:41, Ferrari
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as ir kelių komandų atstovai trečiadienį surengė spaudos konferenciją, kurios metu užtikrino, kad balandžio pabaigoje numatytos Bahreino GP lenktynės tikrai įvyks.
Dėl šią šalį krėtusių pilietinių neramumų varžybos čia pernai iš pradžių buvo atidėtos, o po to visiškai atšauktos. Kadangi protestų saloje vis dar pasitaiko, etapo organizavimas toliau kelia abejonių, tačiau sporto atstovai daro viską, kad didžiulės reikšmės regionui turintis renginys įvyktų.
„Žmonės kalba apie tai, ko nesupranta. Žmonės man sako: „Ak, lenktynių nebus.“ Aš klausiu: „Iš kur jūs žinot?“ „Mes žinome, nes kažką matėm, skaitėm ar girdėjom.“ ar panašiai. Visa tai – nesąmonė“, – specialioje spaudos konferencijoje kalbėjo B. Ecclestone'as.
„Pamirškite finansinę pusę, tai visiškai nesusiję dalykai. Šie žmonės turėjo drąsos toje pasaulio pusėje surengti etapą. Tik tiek. Mes ten būsime tol, kol jie to norės.“
„Esu visiškai tikras, kad (dėl „Formulės-1“ pasaulio atstovų lenktynių savaitgalio metu saugumo – red. past.) bus padaryta viskas, kas būtina, greičiausiai net daugiau. Anksčiau saugumas mums niekada nekėlė abejonių. Nesuprantu, kodėl turėtų kelti dabar.“
Christianas Horneris, „Red Bull“ komandos vadovas, konferencijoje dalyvavęs kartu su „McLaren“, „Mercedes“ ir „Williams“ ekipų vadovais, patikino, kad „Formulės-1“ čempionato dalyvės šį kartą nori vykti į Bahreiną.
„Bahreinas yra čempionato tvarkaraštyje. FIA, akivaizdu, yra labai gerai informuota apie padėtį ten. Kai sutinki dalyvauti čempionate, sutinku dalyvauti visose lenktynėse“, – pažymėjo britas.
„Anksčiau Bahreine su mumis visuomet buvo elgiamasi puikiai. Mes vyksime ten ir pasistengsime surengti kuo geresnį šou.“
„Federacija mus užtikrino, kad viskas bus gerai, ir mes pasitikime jos nuomone. Mes labai rimtai žiūrime į asmeninį saugumą, tačiau manau, kad tuo jau visiškai pasirūpinta“, – pridūrė jis.

Komentarai (6)
Hacpatb
| 03/30 01:49 Atsakyti
andrelis13: jauciu sumestu tau zmones pinigu sudalyvauti tenai gyvai jei tik sugebetum Vetteli prilupt :)
andrelis13
| 03/30 00:23 Atsakyti
galetu tefteli prilupt kas nors ten :D
dudis
| 03/29 19:13 Atsakyti
Komandos puikiai supranta Komandu pakeguma ir skirtuma ir bet koks taskelis didelis zingsnis i prieki gali buti:)
MUTTON
| 03/29 16:36 Atsakyti
velniava
dutisz
| 03/29 16:17 Atsakyti
„Anksčiau Bahreine su mumis visuomet buvo elgiamasi puikiai.

O kaip kitaip? All inclusive.
žiūrovas f-1
| 03/29 14:49 Atsakyti
"mano" - "man". Kodel konferencijoje nedalyvavo "Ferrari"?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas