Bernie perka dalį „Minardi“ (51)

Bernie perka dalį „Minardi“
logo 2003 Birželio 15 d. 18:11, Minardi
„Minardi“ ekipos savininkas Paulas Stoddartas pranešė, kad dalį ekipos pardavė „Formulės-1“ komercinių teisių valdytojui Bernie Ecclestone‘ui.
„Susitarimas pasiektas – mes sukirtome rankomis. Aš priimu naują akcininką išskėstomis rankomis“, – po sandėrio pareiškė P.Stoddartas.
Manoma, kad B.Ecclestone‘as į „Minardi“ investavo 4 mln. JAV dolerių (apie 12 mln. litų). Taip jis užgesino užsiplieskusią nesantaiką tarp privačių ekipų ir automobilių gamintojų remiamų ar valdomų komandų dėl metų pradžioje numatyto pinginio fondo, turėjusio padėti skurstančioms „Minardi“ ir „Jordan“.
P.Stoddartas toliau vadovaus „Minardi“, o B.Ecclestone‘as neturėtų kištis į jos valdymą.
Kol kas dar nežinoma, kaip buvo susitarta su kita pinigų reikalavusia „Jordan“ ekipa. Sklando gandai, kad ji kitą sezoną itin maža kaina gaus „Mercedes-Benz“ variklius, kuriuos šis koncernas kol kas tiekia tik „McLaren“ komandai.

Komentarai (51)
Brooklyn
| 12/15 15:46 Atsakyti
Idomiai cia.
Jacques
| 06/17 21:45 Atsakyti
Tai gal dabar Minardi gales ir kokias uzdraustas sistemas pradeti naudoti?
Kimi_Fan
| 06/17 15:42 Atsakyti
ir kas is to??????
teisute
| 06/17 12:20 Atsakyti
Tokiai komandai pagalba tikrai pravers.
stiklas
| 06/16 23:18 Atsakyti
Antilagas->>kokias cia samokslo teorijas ivedineji? :))))))))
Max
| 06/16 22:16 Atsakyti
Papildomos investicijos Minardi tikrai pagelbes
Antilagas
| 06/16 19:32 Atsakyti
B.E. emesi taikdario vaidmens? Gerai, viena komanda gales shiektiek ramiau atsikvepti, bet 4mln. turbut F-1 pasaulyje nera dideli pinigai, bet kaip "Minardi" komandai, tai kazhka turetu reikshti. Klausimas tik, kur dingo tie pinigai, kurie buvo pazhadeti "Minardi" bei "Jordan", koks ju likimas? "Jordan" gaus labai mazhomis kainomis (greichiausiai gaus) "Mercedes-Benz" variklius. Klausimas tik ar praeitu metu (t.y. shiu ar kitu metu variklius tieks, kas butu sunkiai tiketina). Bet vistiek: kur dingo tie pinigai, kurie buvo pazhadeti pastarosioms komandoms? Ar B.E. kazhkaip susijes su "McLaren"? Su tais pinigais? Turbut shiuos klausimus reiketu pavadinti retoriniais, nes greichiausiai, kad atsakymo i juos ir nesulauksim... Gerai jei visi bus patenktinti...
stiklas
| 06/16 19:20 Atsakyti
siaip manau "jordan" daugiau islostu su Mercedes varikliais, nei "Minardi" is Bernie pasalpos. na gyvenimas parodys :)
enzo ferrari
| 06/16 17:59 Atsakyti
Ot minardi sukasi. Gerai zino kad karjera lemia rysiai o dar rysiai su valdzia:)
McAule
| 06/16 13:56 Atsakyti
kox tixlas bernie taip elgtis?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas