„Blick“: „Mercedes“ automobiliai vėl bus dažomi sidabrine spalva

„Blick“: „Mercedes“ automobiliai vėl bus dažomi sidabrine spalva
logo 2021 Gruodžio 30 d. 13:03, Daimler AG

Vokiečių „Blick“ skelbia, kad kitais metais „Mercedes“ komanda savo bolidus vėl dažys sidabrine spalva.

Anot vokiečių leidinio, „Mercedes“ vadovai grįžti prie sidabrinės spalvos nusprendė dar prieš paskutines F-1 sezono lenktynes Abu Dabyje.

Prieš prasidedant 2020 m. sezonui, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai JAV išplito judėjimas „Black Lives Matter“, „Mercedes“ pakeitė savo firminę sidabrinę spalvą į juodą. Komanda taip pat prisidėjo prie F-1 kampanijos „#WeRaceAsOne“.

Dar spalio mėnesį, kai pirmą kartą pasirodė gandai apie išdažymo keitimą, L. Hamiltonas teigė, kad grįžimas prie sidabrinės spalvos neturės įtakos vykdomoms programoms, tarp kurių yra brito bei „Mercedes“ įkurta ir finansuojama labdaros organizacija „Ignite“.

„Neturiu įtakos priimant sprendimus, kaip bus dažomi automobiliai. Galų gale kalbame apie „Sidabrines strėles“, - sakė L. Hamiltonas.

„Nesitikėjau, jog bolidai tiek ilgai išliks juodos spalvos. Tai yra nuostabu. Jeigu jie vėl bus dažomi sidabrine spalva, tai bus malonus pokytis. Tai neturės įtakos mūsų veiksmams, kuriuos atliekame komandos viduje. Vykdome gerą programą, todėl tai nieko nekeičia“.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos