„Red Bull“ komandą paliks dar vienas ilgametis darbuotojas.
„Racingnews365“ skelbia, kad Paulas Monaghanas artimiausiu metu paliks „Red Bull“ komandą.
P. Monaghanas kurį laiką dirbo pagrindiniu komandos inžinieriumi, kuriant bolidą. Jis iš viso „bulių“ gretose praleido daugiau nei 20 metų, dirbdamas nuo pat 2005-ųjų.
Po šio etapo 58-erių britas kelsis į „Cadillac“ ekipą, kur bandys prisidėti prie naujojo ambicingo „Formulės-1“ projekto.