„Red Bull“ pagrindinis inžinierius kelsis į „Cadillac“ (2)

„Red Bull“ pagrindinis inžinierius kelsis į „Cadillac“
logo 1 val., Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ komandą paliks dar vienas ilgametis darbuotojas.

„Racingnews365“ skelbia, kad Paulas Monaghanas artimiausiu metu paliks „Red Bull“ komandą.

P. Monaghanas kurį laiką dirbo pagrindiniu komandos inžinieriumi, kuriant bolidą. Jis iš viso „bulių“ gretose praleido daugiau nei 20 metų, dirbdamas nuo pat 2005-ųjų.

Po šio etapo 58-erių britas kelsis į „Cadillac“ ekipą, kur bandys prisidėti prie naujojo ambicingo „Formulės-1“ projekto.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 0f3c68b | 06/26 20:35 Atsakyti
paskutinis matesico mohikanas out
Ameno
IP: cb0dbee | 06/26 20:50 Atsakyti
Bet verstapenas komandoje, viskas bus gerai.
×

TOP naujienos