BMW prognozuoja sumažėjusią automobilių paklausą

BMW prognozuoja sumažėjusią automobilių paklausą
logo 2022 Rugpjūčio 06 d. 15:00, Pexels

BMW perspėjo, kad jos prabangių modelių pardavimas jau lėtėja, nes vartotojai kovoja su infliacija ir aukštesnėmis palūkanų normomis, tapdama pirmuoju stambiu automobilių gamintoju, kuris prognozuoja, kad šiais metais ekonomikos suirutė sušvelnins paklausą.

Miunchene įsikūrusios grupės akcijos nukrito 6 proc. iki 76,26 euro, nes nerimas dėl pasaulio ekonomikos nusvėrė pelną, pralenkusį rinkos lūkesčius praėjusį ketvirtį.

BMW pranešė, kad per tris mėnesius iki birželio pabaigos uždirbo 3,4 mlrd. eurų prieš palūkanas ir mokesčius, ty 32 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

Visgi aukščiausios kokybės prekės ženklas perspėjo, kad nuolatinė infliacija ir palūkanų normų kėlimas ateinančiais mėnesiais ir toliau formuos makroekonominę aplinką ir turės įtakos paklausai.

„Gautų naujų užsakymų kiekis šiek tiek sumažėjo. Visgi tuo pačiu metu BMW turi užsakymų, ypatingai, kai kalbama apie elektronines transporto priemones, šis skaičius pasiekė aukščiausias visų laikų ribas",- kalbėjo BMW vadovas Oliveris Zipse'as.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0