C. Abiteboulas: mes nepradėjome derybų su „Red Bull”

C. Abiteboulas: mes nepradėjome derybų su „Red Bull”
logo Spalio 15 d. 11:06, Renault Sport

Po „Honda“ pareiškimo apie pasitraukimą iš „Formulės-1“ 2021 metais, „Renault“ pranešė, kad jie galėtų vėl teikti jėgaines „Red Bull“ komandoms. Tačiau prancūzų komandos vadovas Cirylas Abiteboulas pareiškė, kad derybos su „Red Bull“ dar neprasidėjo.

Cirylas Abiteboulas: „Jei kalbėsime apie derybas, tai mano kontaktiniu asmeniu iš kitos pusės visada būdavo Helmutas Marko. Manau, kad taip ir pasiliks. Bet Dietrichas Mateschitzas yra pažįstamas su Luca de Meo („Renault“ koncerno prezidentu) - gali būti, kad jie jau kažką aptarinėjo.

Mes kol kas su niekuo nesiderame. Manau, kad „Red Bull“ iki šiol dar atsigauna po šokiruojančio „Honda“ pareiškimo apie pasitraukimą iš F-1. Nežinau, ar „Red Bull“ darbuotojams ši žinia buvo netikėtumu, bet jie tikrai iš naujo permąstys situaciją ir supras sprendimo variantus.

Mes taip pat suprantame, jog mūsų gali paprašyti tiekti variklius vienai ar kitai komandai, kurios neturės kontraktų su tiekėjais 2022 metams, bet tai atsitiks ne anksčiau kaip kitų metų gegužę. Iki to dar daug laiko.

Po 2021 metų „Formulėje-1“ liks tik trys iš dabartinių motoristų. Žinoma, mes viską aptarsime. Mes turime laiko įvertinti įvairiausius variantus. Jei komanda neturi jėgos agregato 2022 metams, ji bet kokiu atveju privalės pradėti derybas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas