C. Abiteboulas: „Racing Point“ dirba labai geri fotografai

C. Abiteboulas: „Racing Point“ dirba labai geri fotografai
logo 2020 Balandžio 06 d. 15:15, Renault Sports

Kalbos apie naująją „Racing Point“ mašiną nenutyla ir dabar, kai nėra galimybių rengti lenktynes. Silverstoune įsikūrusios komandos varžovams iki šiol neduoda ramybės tas faktas, kad RP20 labai primena pernai metų „Mercedes W10“, juolab, kad „Racing Point“ technikos direktorius Andrewas Greenas neslepia, kad jie paprasčiausiai nukopijavo svetimus sprendimus.

„Tai, ką jūs matote mūsų mašinoje, buvo kuriama remiantis „Mercedes“ bolido fotografijomis – tuo visi galėjo užsiiminėti. Mes paprasčiausiai naudojome tai, ką matėme, - vasario mėnesį pripažino A. Greenas. – Tai visiškai atitinka taisykles. Jei kitos komandos dėl neaiškių priežasčių nėjo tuo keliu, kurį pasirinkome mes, vadinasi, kad tai buvo jų pasirinkimas. Jie turėjo visas galimybes padaryti tai, ką padarėme mes. Kodėl jie to nepadarė, aš nežinau“.

Tačiau toks pasisakymas ir sprendimas labai glumina „Renault“ komandos vadovą Cirylą Abiteboulą.

„Vienareikšmiška, pas juos dirba puikūs fotografai. Bet jei kalbėsime atvirai, tai jie pripažįsta, kad užsiėmė kopijavimu,  - prancūzų kanalo „Canal+“ eteryje komentavo C. Abiteboulas.  - Pirmą kartą, bent jau per tuos metus, kai aš dirbu „Formulėje-1“, žmonės su pasididžiavimu pareiškia, kad jie viską nukopijavo ir yra plagiatoriai.

Tai galima sulyginti su situacija, kai pagaunamas dailininkas, kuris padirbinėja meno kūrinius, bet jis vis tiek būna patenkintas savo darbo rezultatais.

Kyla klausimas, ar įmanoma taip tiksliai atgaminti visus inžinerinius sprendimus vien turint atvirai pasiekiamas nuotraukas ir informaciją? Juk „Racing Point“ mašina,  regis, puikiai dirba. Aš nesiruošiu daugiau apie tai kalbėti, bet mes šiai ekipai turime labai daug klausimų“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos