C. Abiteboulas: „Renault“ turi ilgalaikę programą „Formulėje-1“ (2)

C. Abiteboulas: „Renault“ turi ilgalaikę programą „Formulėje-1“
logo Vasario 14 d. 12:02, Renault Sport

Renault“ kol kas nepasirašė Susitarimo protokolo su „Liberty Media“ dėl dalyvavimo „Formulės-1“ pasaulio čempinate 2021 metais ir vėliau. Šių metų pabaigoje taip pat baigiasi kontraktas „Renault“ jėgos agregatams „McLaren“ komandai tiekti ir prancūzų variklių gamintojai neturės nė vieno kliento, penkerių metų „Renault“ „Formulės-1“ „užkariavimo“ planas sužlugo – skeptikai mano, jog kompanija paliks pasaulio čempionatą po šių metų, tačiau komandos vadovas Cirylas Abiteboulas yra įsitikinęs, kad to neįvyks.

Cirylas Abiteboulas: „Komandų biudžetų ribojimai 2021 metais rimtai pagerins situaciją. Turiu pagrindo numanyti, jog „Renault“ pasirašys naują kontraktą su „Liberty Media“, kai tam ateis laikas.

Mes visuomet turėjome ilgalaikę programą „Formulėje-1“. „Renault“ koncernui dalyvavimas F-1 – tai ne tik išlaidos, bet ir investicijos“.


Komentarai (2)
Micius
| 02/14 19:54 Atsakyti
Kaip ir kiekvienais metais, būdavo Hulkas prasuka keliolika ratų su nauju bolidu, ir grįžęs pasako - nifiga nieko gero. Gal kažkas kažkiek geriau, bet iš esmės - tas pats šūdinas bolidas kaip ir praeitų metų...
Micius
| 02/14 19:52 Atsakyti
Atbulas kai visad daug pliurpia, ir jokios naudos iš to... turi, manau, gal...
×

TOP naujienos