C. Abiteboulas: šansai pavyti „McLaren“ yra nedideli (6)

C. Abiteboulas: šansai pavyti „McLaren“ yra nedideli
logo 2019 Spalio 03 d. 13:24, Renault Sport

Likus penkioms lenktynėms iki sezono pabaigos „Renault“ komanda 33 taškais nusileidžia „McLaren“ kovoje dėl ketvirtosios vietos Konstruktorių įskaitoje. Prancūzų komandos vadovas Cyrilas Abiteboulas pripažįsta, jog panaikinti tokį atsilikimą per likusį šių metų čempionato laiką bus labai problematiška.

Cyrilas Abiteboulas: „Kuo ilgiau tęsiasi sezonas, tuo mums sunkiau yra pavyti „McLaren“. Tačiau mes dar turime matematinius šansus aplenkti juos, todėl šio sezono nenurašome.

Praėjusiose lenktynėse mūsų mašina buvo greita, bet mums nepavyko dėl to pasiekti didelio pranašumo. Keturiose kvalifikacijose paeiliui mes dviem bolidais patekdavome į dešimtuką, bet trejose lenktynėse iš keturių mums trukdė susidūrimai. Aš nenoriu naudoti šio fakto kaip pasiteisinimo, bet mes turime būti įsitikinę, jog panašių problemų nebus ateityje.

Sočyje mes nieko negalėjome padaryti su Danieliu Ricciardo – mašina buvo per daug stipriai apgadinta, todėl teko pasitraukti. Iš pradžių mes galvojome, kad visai esmė – pakabos gedime, bet vėliau paaiškėjo, kad bolido dugnas yra tiek sudaužytas, jog bolidas neturėjo balanso.

Nico Hulkenbergas prarado keletą pozicijų starte, o vėliau, sustojimo virtualaus saugos automobilio režime metu nusirito dar keliomis pozicijoms atgal. Gaila, nes mes turėjome potencialą čia uždirbti gana daug taškų.

Teoriškai trasa Suzukoje – ne pati geriausia mūsų mašinai, bet mes ruošiame naujienas. Tikiuosi, kad atnaujinimai mums leis sugrįžti į pirmąjį dešimtuką. Geri pasirodymai per kvalifikacijas skirtingo tipo trasose byloja apie tai, kad mes esame teisingame kelyje. Viskas, ką reikia padaryti – tai mūsų greitį paversti uždirbtais taškais“.

Komentarai (6)


relanium
| 2019 Spalio 05 d. 22:07
Kai prades leisti daugiau pinigu, tada Abutobatoaulas gales kazka sneket
Micius
| 2019 Spalio 03 d. 21:10
Rikardas tiek grybų pririnko, kur ten bus tie taškai... Be to komandos strategai arba labai ilgai nekviečia į boksus, arba labai anksti kviečia...
maxpower
| 2019 Spalio 03 d. 18:04
deivec
| 2019 Spalio 03 d. 13:32

keisciausiai man sitoje situacijoje, kad Renault niekada nekvestionavo Abitbibdibdibtouylo posto....
Jie tikrai juo patenkinti ?

Tai kad turbūt tik Ferrari komandoje dažna vadovų kaita
tribeca
| 2019 Spalio 03 d. 14:39
deivec > Jis Renault valdancio klano narys.
talianas
| 2019 Spalio 03 d. 14:30
Kad ir dėl 5-tos vietos negali būti labai ramūs. Kažin ar Toro Rosso nėra šiuo metu greitesni, ten tik pilotai prasti. O Racing Point irgi patobulėjo, net Strolas normaliai porą etapų suvažiavo.
deivec
| 2019 Spalio 03 d. 13:32
keisciausiai man sitoje situacijoje, kad Renault niekada nekvestionavo Abitbibdibdibtouylo posto....
Jie tikrai juo patenkinti ?
×