C. Abiteboulas: taisyklėms nepasikeitus, „Renault“ būtų pasitraukusi iš F-1

C. Abiteboulas: taisyklėms nepasikeitus, „Renault“ būtų pasitraukusi iš F-1
logo Birželio 02 d. 21:27, Renault Sport

Renault“ vadovas Cyrilas Abiteboulas prasitarė, kad neprirėmus sprendimų dėl naujų taisyklių ir biudžeto lubų, komanda būtų pasitraukusi iš F-1 čempionato.

Prancūzų automobilių gamintojas praėjusią savaitę paskelbė apie išlaidų mažinimo planus. Manoma, kad darbo neteks iki 15 tūkst. žmonių.

Kurį laiką buvo diskutuojama ir apie „Renault“ komandos ateitį čempionate. Tačiau praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad ekipa nesitrauks iš „Formulės-1“.

Anot C. Abiteboulo, jei ne priimti sprendimai dėl išlaidų mažinimo ir biudžeto lubų, komanda būtų pasitraukusi iš čempionato.

„Mes dažnai bendraujame su „Renault“ valdžios atstovais. Dažnai jiems pranešame apie tai, kas vyksta mūsų pasaulyje, kuris skiriasi nuo automobilių pramonės. Praėjusi savaitė taip pat nebuvo išskirtinė“, - pasakojo C. Abiteboulas.

„Kalbėjome apie tai, kokia kryptimi toliau pasuks F-1, strategines jos perspektyvas, marketingą. Kas bus daroma, kad šou būtų geresnis, kad marketingo platforma būtų labiau vertinga. Taip pat apie išlaidas, kurias sumažinus padidėtų konkurencija. Būtent to mes ir norime. Norime būti konkurencingi. Buvo akivaizdu, kad taisyklėms nepasikeitus, pakilti iš antro lygio į pirmąjį būtų beveik neįmanoma. Nenorėjome būti viso to dalimi. Bet biudžeto lubos ir naujos techninės taisyklės visa tai pakeis.“

„Tai besitęsiantis procesas. Jis neprasidėjo praėjusią savaitę paskelbus apie priimtus sprendimus. Procesas prasidėjo mums sugrįžus su komanda į šį sportą - 2016 metais. Jau tada tikėjomės, kad anksčiau ar vėliau bus imtasi sprendimų, kurie bus susiję su finansine ir technine šio sporto dalimi. Atsižvelgiant į priimtus sprendimus, „Renault“ nemato priežasties, dėl kurios turėtų trauktis iš čempionato.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos