C. Carey: „Formulei-1“ reikia stiprios amerikietiškos komandos (5)

C. Carey: „Formulei-1“ reikia stiprios amerikietiškos komandos
logo Rugpjūčio 09 d. 13:23, FIA

Bernie Ecclestone įdėjo daug metų ir pastangų, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose padidintų susidomėjimą „Formule-1“. Jam valdant F-1 pasaulio čempionatas sugrįžo į Indianapolį, o vėliau – į Ostiną, prie jo atsirado keli „amerikietiškos komandos“ projektai, pavyzdžiui, žlugęs US F1.

Šiandieniniai „Formulės-1“ savininkai iš „Liberty Media“ kelia sau tokius pačius tikslus. „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as Carey pareiškė, kad jie yra labai suinteresuoti, jog čempionate atsirastų „stipri amerikietiška komanda“.

Chase‘as Carey: „Dabar mes turime amerikietišką „Haas“ komandą, mes norime prie jos pridėti labai stiprią dar vieną amerikiečių ekipą, o ateityje – ir amerikiečių lenktynininką, bet tam prireiks kažkiek laiko.

Dar kur kas svarbesnis prioritetas – antrųjų lenktynių JAV atsiradimas – Majamyje arba Las Vegase. Kitą savaitę aš susitinku su organizatoriais, mes su jais matėmės ir prieš mėnesį – tam tikros pažangos derybose jau yra.

Mes esame patenkinti televizinės auditorijos JAV augimu, bet potencialių mūsų sirgalių šioje rinkoje yra kur kas daugiau nei daugelis galvoja. Mes tikime šiomis perspektyvomis“.

Komentarai (5)


pergalingas
| Rugpjūčio 11 d. 14:58
nereikia jokios amerikietiskos komandos. Jei reiketu jau senai butu atsiradusi. Jei amerikai nereikia f1 komandos kam f1 reikalinga amerika? Yra haas antraruse komanda kuri susiperka detales is ferrari ... ir uztenka ... gali jie ten sau del 1-2 taskeliu kapotos ...
Sloikas
| Rugpjūčio 11 d. 12:41
Be šansų. Dabartiniai jėgainių gamintojai pažengę taip toli, kad niekas kitas jau nebeturi net teorinių galimybių juos pavyti. Vienintelis variantas - įteisinti alternatyvų jėgainės variantą, pvz didelį atmosferiką be turbo. Bet tai vargu ar įvyks.
A85
| Rugpjūčio 10 d. 22:32
Gene Haas sėdi dabar ir galvoja, tai, o ko mes @#$% ne stipri US komanda.

Šiaip, nu, gal ir galima kokią nors amerikiečių kompaniją priviliot, bet pirmas klausimas kaip priviliot US žiūrovus, kad US kompanijai būtų įdomu dalyvaut :) US šiaip dzin ant likusio pasaulio, turi NBA, NHL, NFL, MLB, Indy, Nascar – bene didžiausios sporto frančizės pasaulyje. Indy ir Nascar, ir taip turi dafiga amerikiečių draiverių, renka tokias žiūrovų minias, kad F1 gali tik nervingai trypčiot kamputy.

Btw, Liberty sprendimas daryt Netflix dokumentiką pasiteisino su kaupu būtent US rinkai, reddit plūsta minios naujų fanų, kurie atrado F1 būtent po šitos dokumentikos. Antras sezonas irgi gaminamas. Tai gal ir variantas būtent taip pritraukt naujus žiūrovus, suformuot rinką US ir tada, jau ir gamintojas ar net keli ateitų, kad tą susidomėjimą išlaikytų. Dar geriau būtų, jei kelios US kompanijos ateitų, na, kad kažkoks rivalry būtų. Vakuoja 3 laisvos vietos.

Chase teisus yra, kad reikia paimt US rinką, nes, nu, ten kol kas didžiausia realiai nepaimta F1 rinka. Pietų Korėja, btw, irgi, nežinau kodėl apie ją niekas nekalba. Tiek Europoj, tiek US, tiek toj pačioj Azijoj būtų gana rimtas dalykas, jei KIA ateitų. Na bet gal po feilinto GP kažkiek apsiramino, kaip ir su Indija, kur taip pat potencialas ateičiai milžiniškas. Žodžiu, mąsto protingai, žiūrėsim ar sugebės europietišką sportą parduoti US.
Fonsvinkunas
| Rugpjūčio 09 d. 16:52
jei įskaičiuotų ace streamų auditiriją, tada atsirastų Lenkijos GP ir dar vienas GP Rusijoje :D
Ezo
| Rugpjūčio 09 d. 14:50
Ir dar rusiškos, tada, stiprios, jeigu dar priema užsakymus.
×

F-1.lt pulsas