C. Danneris: O. Piastri istorijoje pastebimas F. Briatore braižas (4)

C. Danneris: O. Piastri istorijoje pastebimas F. Briatore braižas
logo Rugpjūčio 10 d. 12:57, LAT/Renault

Buvusio „Formulės-1“ lenktynininko, dabar – populiaraus vokiečių komentatoriaus Christiano Dannerio nuomone, skandalingoje istorijoje su Oscaro Piastri kontraktu nagus gali bÅ«ti prikišÄ™s ir garsusis italas Flavio Briatore.

Talentingojo australo paslaugomis pretenduoja pasinaudoti iš karto dvi komandos - „Alpine“, kurioje Piastri šiais metais dirba atsarginiu pilotu ir „McLaren“. Pagal gandus, O. Piastri su pastarąją jau yra pasirašÄ™s kontraktą kitam sezonui.

Nors Oscaro karjera rÅ«pinasi Markas Webberis, Danneris tvirtina, kad šiuose įvykiuose galima įžvelgti Flavio Briatore vaidmenį, kuris turi didelę patirtį rezgant įvairiausio pobÅ«džio intrigas. Be to, Briatore kažkuriuo laiku yra buvęs pačio M. Webberio vadybininku.

„Visame šiame scenarijuje vienareikšmiškai yra matomas F. Briatore braižas, - pareiškė C. Danneris „Motorsport Magazine“. - Tai klasikinis Flavio. BÅ«tent jis galėjo turėti įtakos dėl Piastri kontrakto“.

Vokiečių ekspertas teigia, kad jei Briatore tikrai dalyvauja šioje istorijoje, vadinasi, jis mano, kad O. Piastri talentas yra tolygus Michaelio Schumacherio ir Fernando Alonso sugebėjimams. Abu šie sportininkai yra lenktyniavę komandose, kurioms vadovavo italų specialistas - „Benetton“ ir „Renault“.

„Kai Flavio kuo nors tiki, jis sugeba įvykių tėkmę nukreipti jam naudinga linkme ir sukuria planą ateičiai. Veikia jis labai kietai ir tai yra logiška panašiuose reikaluose, - mano C. Danneris. - Visiškai galiu įsivaizduoti, kad Piastri dabar pavyks atsilaisvinti nuo įsipareigojimų prieš „Alpine“ ir galima tikėtis, kad artimiausius du metus jis praleis „McLaren“, o vėliau gaus galimybę pasirašyti kontraktą su kuria nors „top“ komanda. Visa tai ryškiai matomas Briatore stilius.

Suprantama, jog „McLaren“ australui yra tik tarpinė stotelė. Bet negalima atmesti, kad reikalai vystysis ne pagal scenarijų, bet jei viskas susiklostys sėkmingai, vadinasi, kad F. Briatore viską padarė teisingai“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 129
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 125
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 08/11 12:04 Atsakyti
Arnius
08/10 22:45

Vengrijoj ir mikas buvo užėjęs pas mersu wolfa,ir ką?dabar gali būti varys už mersus?trauki iš visų kampų lievą info ir kiši kaip tiesą,o paskui krūmai arba lievi atmazai

istrauk geresne info - tada galesi loti, o kolkas - pabuk budoj su kitu draugu
Arnius
IP: 322ced5 | 08/10 22:45 Atsakyti
Klepsidra
08/10 15:34

ne tik Flavio braizas, bet jis ir fiziskai buvo matomas aktyviai lakstantis po motorhomus Vengrijoje.

Vengrijoj ir mikas buvo užėjęs pas mersu wolfa,ir ką?dabar gali būti varys už mersus?trauki iš visų kampų lievą info ir kiši kaip tiesą,o paskui krūmai arba lievi atmazai
Klepsidra
IP: 932f360 | 08/10 15:34 Atsakyti
ne tik Flavio braizas, bet jis ir fiziskai buvo matomas aktyviai lakstantis po motorhomus Vengrijoje.
RAM4S
IP: 7808e75 | 08/10 13:12 Atsakyti
Pirma tai nežinau kokia jo teisinė situacija, bet būtų įdomu pamatyt Flavio Ferrariuose. Nes jie tiesiog sukurti vienas kitam😅
Antra, bus įdomu stebėti Piastri v. Norris jei gandai apie MCL teisingi. Labai jau užhaipinti kaip super mega talentai, kova turėtų būt įdomi, bet spėju, kad gražiuoju viskas nesibaigs.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas